Zagrajmy w...
W jaką grę? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: W jaką grę? (/showthread.php?tid=231)

Pages: 1 2 3


W jaką grę? - pind0le - 24-04-2011 08:38

Witam,
Szukam gry do zrobienia zagrajmy. Ważne żeby to nie była przygodówka lub wyścigówka. Dobrze by było też żeby mało osób z niej robiło lp. Nie chce żadnych GTA IV, majnkraftów czy Portali.

SPRZĘT:
Karta Graficzna: Nvidia GeForce 960 GT 512 MB
Ram: 2 GB
Procesor 2-rdzeniowy
Tylko tyle wiem.


RE: W jaką grę? - RomanPL79 - 24-04-2011 09:03

Mógłbyś nagrać Brothers in Arms: Hell's Highway (jak lubisz FPS'y) - ja sam z niej nagrałem 2 misje, ale dalej nie mogę nagrywać z powodów technicznych :/ Na tą chwile nikt z tej gry nie robi LP

Gra ta jest fajna, pod tym względem, że to nie jest jakieś CoD, że tylko się chodzi i napie***la (choć też można by było grać na chama), tylko gra opiera się bardziej (przynajmniej w moim odczuciu) na taktyce (dowodzisz oddziałem)

Dobrym pomysłem mógłby być Frontlines Fuel of War, puki co robię go tylko ja, a gra jest jako taka (połączenie BF i CoD)

Ps. Poszukaj też jakiś starszych gier - je rzadko ktoś nagrywa


RE: W jaką grę? - pind0le - 24-04-2011 09:16

hmmm.... dobry pomysł z tym Brothers in Arms: Hell's Highway (lubię tą grę, grałem, miałem z CDA, FPSy lubię). Właśnie teraz dzięki tobie wpadłem też na pomysłżeby nagrać Homefront ale chyba jednak wezmę to Brothers in Arms: Hell's Highway. Dzięki.


RE: W jaką grę? - RomanPL79 - 24-04-2011 09:30

Nie ma za co :) Sam jestem wielkim fanem tej serii (grałem we wszystkie części)

Ps. Hmmm, Hell's Highway w CDA było? Nie mówisz czasem o Road to Hill 40?


RE: W jaką grę? - pind0le - 24-04-2011 09:40

A no włąsnie road to hill było.


RE: W jaką grę? - punio7 - 24-04-2011 09:54

Advent Rising nikt jeszcze nie nagrywał, a gra jest całkiem spoko.


RE: W jaką grę? - pind0le - 24-04-2011 10:02

Nie te klimaty gry, ale dawajcie dalej.


RE: W jaką grę? - Shinji-kun - 24-04-2011 10:06

Cóż... według mnie, gry do 'Lets Play' powinno się wybierać na zasadzie 'Tą grę naprawdę lubię, więc zrobię z niej zagrajmy w'. To takie trochę robienie na siłę...
Co nie zmienia faktu, że masz plus za nie robienie MineCrafta. =P


RE: W jaką grę? - pind0le - 24-04-2011 10:12

Chyba zrobię lp z Homefronta, tylko mam takie pytanie. Czy przy moim sprzęcie (podanym w pierwszym poście) w czasie nagrywania nie będzię się przycinać.


RE: W jaką grę? - punio7 - 24-04-2011 10:15

Bardzo prawdopodobne iż będzie. Zresztą paru ludzi już dorwało tą grę.

Co do Advent Rising, to po prostu świetna gra akcji, strzelanka TPP. Mogę poręczyć, że gdybyś dał tej grze szansę, spodobałaby Ci się.