Zagrajmy w...
Negatyw zamknął konto - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: Negatyw zamknął konto (/showthread.php?tid=2322)



Negatyw zamknął konto - Pierdzionka - 12-12-2012 20:22

Gratulacje! Udało się dobić 50 stron syfu z czego może 1% to jakieś konkrety.
Ja proponuję do czasu ujawnienia jakichkolwiek informacji nic nie pisać.
Pozdrawiam.


RE: Negatyw zamknął konto - Baldo - 12-12-2012 20:22

Dlatego wypowiadam się w temacie, gdzie mam coś sensownego do powiedzenia...


RE: Negatyw zamknął konto - Mikson - 12-12-2012 20:26

Otóż też się wypowiem na ten temat moja wypowiedź będzie raczej podobna do wypowiedzi kolegów i koleżanek ale...


TheNegatyw i MaciekTMPL zamkneli konta moim zdaniem z powodu bania się konsekwencji to co napisali w postach czyli to że nie mieli za to nawet złamanego grosza szczerze nie kupuje tego w 90%, Po co niby promowali "MineCasha" jeżeli nic z tego nie mieli? Czemu (tego nie jestem pewny) dzwonili do Multiego i Deltiego o promowanie modu? Ale jak już mówiłem to 90%, może zostali "zmuszeni" a raczej ktoś mógł im grozić ale ok. Kim trzeba być żeby okradać dzieci, dzieci które zbierały na premium ok.100zł-120zł które zbierały rok a nawet więcej... To czyste skurysyństwo żeby okradać nie winne dzieci, sam prawie ściągnełem MineCash ale się powstrzymałem.


Zadam to same pytanie co CTSG, kto jest autorem "KeyLoggera"?



Sądze że żaden Youtuber oprócz tych : Skkf,Myszu, oraz Multi

Sądze jednak że coś czego nie chcą powiedzieć mają osoby o nickach - iDelti,BunnyKou oraz oczywiście Negatyw oraz MaciuśTMPL

Bunny nie wiem czy pamiętasz ale napisałem ci w komencie coś w stylu - Bunny nie rób z sb niewiniątka -__- czy coś w tym stylu a ty mi odpisałaś coś w stylu - Zapraszam do nauki "słuchania ze zrozumieniem"

Dziękuję za wysłuchanie :)