Zagrajmy w...
Negatyw zamknął konto - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: Negatyw zamknął konto (/showthread.php?tid=2334)



Negatyw zamknął konto - TheMeldero - 07-12-2012 18:10

No ludziska, nie ma co- afera się zrobiła na całego. Tak jak w swoim filmiku BuraczekCebulaczek powiedział- jak ktoś szują był, to będzie i teraz. Nie mam zamiaru wymieniać wielkiej ilości osób, które prawdopodobnie były w to zamieszane (a przynajmniej domyślam się, że były).
Mogę jedynie powiedzieć, że być może Bremu wiedział coś o tym już wcześniej (dużo z Maćkiem nagrywał) , tak samo Vertez pewnie wiedział (nagrywał z Negatywem), nie bierzcie tego jako osąd, ale po prostu chciałem moje myśli przelać na to forum.
A poza tym wszystkim nie ma co- niezłe piwo sobie zaważyliście, panowie.
Powodzenia i pozdrowienia od (być może) nowego kolesia na polskiej (a może nie polskiej? ) scenie YT.
PS. Jak już spawa na policję trafi (o ile trafi), to powodzenia chłopaki.
PS. Życzę wszystkim gimbusom i niegimbusom, a przede wszystkim użytkownikom forum- Wesołych Świąt :)

@Down
1.Mówię- to są tylko domysły, moje własne myśli, nie oskarżenia rzucane w ich kierunku.
2. Taki właśnie jest tok myślenia ludzi ;> Może to dobrze, a może źle.
3. No to sorry, ale czasami lepiej powiedzieć bezpośrednio jak się bawić w Panów X.
Ale tak pokrótce mówiąc- ja tam się nie znam, może źle mówię. Nie jestem mistrzem w wypowiadaniu swoich opinii :P
Bye! (po raz 2 ) :)


RE: Negatyw zamknął konto - ADHDtv - 07-12-2012 18:32

Moim zdaniem osoby oszukane ( okradzione ) powinny nie czekać, tylko natychmiastowo, zgłosić na policje kradzież, gdyż może na tym ucierpieć jeszcze większa liczba osób, jeśli nie jesteście pełnoletni pójdźcie do rodziców, przedstawcie im całą sytuacje, a myślę że wszystko zrozumieją.


RE: Negatyw zamknął konto - LamaTiVi - 07-12-2012 19:18

Kto to napisał, kto to napisał, domena do której był wysyłane hasła należy do
[ciach]
tam coś jest tylko trzeba pamiętać, że jedna osoba jest administratorem serwisu u którego domena jest wykupiona. Co do kodu, to napisał to ktoś o wspomnianym wcześniej IQ między 5 a 15 :) Jeśli administracja uważa za niestosowny ten link proszę o usunięcie! Pozdrawiam!