Zagrajmy w...
Negatyw zamknął konto - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: Negatyw zamknął konto (/showthread.php?tid=2340)



Negatyw zamknął konto - GabrysMC - 08-12-2012 08:22

Jedyna osoba, która się zgłosiła, że została okradziona.. -.-


RE: Negatyw zamknął konto - Wikihisa - 08-12-2012 08:31

Ja nie oglądałem ani Negatywa ani Maćka ale dobija mnie to że tak można robić , miałem sobie kupić minecraft'a ale dobija mnnie to że mogą mi odrazu zabrać .Wspułczuje osobom że nie zostaliście okradzeni :( .A co o tym mieli wiedzieć CTSG , SKKF i Buraczek , bo ja nie rozumiem .Bunny_kou i inni dobrzy YouTube'rzy chronią nas przed takim gównem .Jak można okraść, i to wiadomo .Ludzie im ufali a teraz zawiedli ich . Pozdrowienia dla tych wszystkich którzy nas chcą obronić przed tym gównem .


RE: Negatyw zamknął konto - AendM - 08-12-2012 08:35

(08-12-2012 08:31 )Wikihisa Wrote:  Ja nie oglądałem ani Negatywa ani Maćka ale dobija mnie to że tak można robić , miałem sobie kupić minecraft'a ale dobija mnnie to że mogą mi odrazu zabrać .Wspułczuje osobom że nie zostaliście okradzeni :( .A co o tym mieli wiedzieć CTSG , SKKF i Buraczek , bo ja nie rozumiem .Bunny_kou i inni dobrzy YouTube'rzy chronią nas przed takim gównem .Jak można okraść, i to wiadomo .Ludzie im ufali a teraz zawiedli ich . Pozdrowienia
Nie , żebym się czepiał czy coś ale jak można ufać ludziom , ktorzy w 90 % nagrywają minecrafta tylko dla kasy za wyświetlenia itp. i po 2 ich nie znać ?