Zagrajmy w...
Odwołanie się od postanowienia google - Wyłączenie AdSense - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Odwołanie się od postanowienia google - Wyłączenie AdSense (/showthread.php?tid=2347)



Odwołanie się od postanowienia google - Wyłączenie AdSense - SiVeiL - 13-12-2012 16:20

Cze. Już któryś raz pisze do google za pomocą ich "magicznego" formularza na temat odblokowanie konta adsense, które zostało mi wyłączone od tak. Nie zostałem dokładnie poinformowany dlaczego konto adsense zostało wyłączone na moim kanale tak samo jak karta zarabiania na reklamach, razem z tym znikły minaturki, które posiadałem. Po wypisaniu x razy formularza dostaje odmowe ponownego włączenia karty. Czy ktoś kiedyś spotkał się z pisaniem takiego formularza? Jeżeli komuś odblokowali zarabianie na kanale to proszę o napisanie jak to zrobił :D


RE: Odwołanie się od postanowienia google - Wyłączenie AdSense - McTheLipen - 13-12-2012 17:12

Nie ma raczej tak, że zablokowali dla własnego widzi mi sie, powód masz na pewno gdzieś podany w emailu. A co do odmowy wysłania formularza to gdzieś słyszałem, że z linku odwołania można skorzystać tylko raz ale pewny nie jestem. Ewentualnie spróbuj otworzyć w innej przeglądarce.


RE: Odwołanie się od postanowienia google - Wyłączenie AdSense - SiVeiL - 13-12-2012 17:18

Korzystałem już z niego x razy... Według nich to "niby" klikanie we własne reklamy co nie jest prawdą...


RE: Odwołanie się od postanowienia google - Wyłączenie AdSense - fszeker - 13-12-2012 23:58

No to masz powód :D
Zadzwoń.... to najlepiej działa. Albo napisz mail zamiast formularzy jakiś wypełniać to indywalizuje sprawę.
Nie spotkałem się ale mówię o praktyce z amerykańskimi serwisami/gigantami (dal nich telefon jest najważniejszy)


RE: Odwołanie się od postanowienia google - Wyłączenie AdSense - SiVeiL - 14-12-2012 00:01

Zadzwonic do angli lekki problem bo abonament i troche mi naliczy :D Na jaki mail najlepiej napisac?