Zagrajmy w...
Negatyw zamknął konto - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: Negatyw zamknął konto (/showthread.php?tid=2366)

Pages: 1 2


Negatyw zamknął konto - hyni00 - 11-12-2012 19:37

A teraz powiedzcie mi, szczerze, dlaczego zabiliście mecenasa Romskiego?


RE: Negatyw zamknął konto - fszeker - 11-12-2012 20:11

Nic nowego już dowiedzieć się nie możemy. Zamknijcie ten wątek!


RE: Negatyw zamknął konto - QulpixPL - 11-12-2012 21:25

UWAGA!
AUTORAMI MINECASHA SĄ:
Azaell
Flasheave
Patyczak
Cayman


3 osoba w to zamieszana to jedna z PRZYJACIÓŁ maćkatmpl


RE: Negatyw zamknął konto - kinax - 11-12-2012 21:31

Witam. Ma ktoś link do pobrania MineCasha? Byłbym bardzo wdzięczny.


RE: Negatyw zamknął konto - Pierdzionka - 11-12-2012 21:51

Jak lastlogin podmienisz to mógłbyś mieć zmodyfikowany launcher który usuwa gwiazdki, wiem że da się to zrobić na przeglądarce ale co do launchera nie jestem pewien.
Dodam jeszcze że wtedy można już na luzie zmieniać hasła tylko nadal da się je po mailu odzyskać.


RE: Negatyw zamknął konto - kinax - 11-12-2012 21:53

(11-12-2012 21:51 )Pierdzionka Wrote:  Jak lastlogin podmienisz to mógłbyś mieć zmodyfikowany launcher który usuwa gwiazdki, wiem że da się to zrobić na przeglądarce ale co do launchera nie jestem pewien.
Dodam jeszcze że wtedy można już na luzie zmieniać hasła tylko nadal da się je po mailu odzyskać.

Chodziło mi raczej o launcher w którym wpisujesz tylko login ^^


RE: Negatyw zamknął konto - Faflik - 12-12-2012 00:03

arski, Nitro, MZLJ, fajnie się was czyta, niezłą bekę można mieć, ale proszę was, to nie jest temat o super-ultra programach przeciwko DDoS'owaniu liveów na twitchu, tylko o "rozmyślaniu" dlaczego Negatyw zamknął konto na yt.

Nie zauważyłem, żebyś miał plakietkę moderatora. - appratus


RE: Negatyw zamknął konto - XTR3M3K - 12-12-2012 10:42

Mam pytanie może ktoś wrzucić reupload tego modu , bo chcę go zdekompilować.
Proszę??


RE: Negatyw zamknął konto - Faflik - 12-12-2012 13:38

MinecraftBlow ma wyłączone prywatne wiadomości na YouTube, Nitro. ; )
A może jeszcze klocucha w to wmieszaj, co? On też przecież nagrywał minecrafta -,-. Jaki ty nienormalny jesteś, próbujesz się wybić na czyjejś dramie.


RE: Negatyw zamknął konto - lukasz526 - 12-12-2012 16:31

[spoiler]Tylko zastanawiam się nad jednym, jaki był ogólnie cel dedesowania tylko live'ów być może programiści tego gówna - znaleźli sobie testera który miał następujące polecenie aby dany live zdedesować, - Tak samo wykorzystali Maćka i negatywa bądź co bądź wiedzieli co to zawiera a mimo to wstawili to - Dzięki reakcji multiego i kogoś tam jeszcze [nie wiem] Maciek go wykasował gdyby nie oni, film był by tam nadal ... i coraz więcej osób by się na to nabrało,jednak jest coś co nie daje mi spokoju ta grupa programistów na pewno już wie o tym tutaj temacie, i coś szykują wielkiego mam takie przeczucie że coś się złego stanie, nawiązując do celu tego głupiego dedesowania to tak jak napisałem uważam że to była "próba" tego co szykuje grupa tych gimbusów musimy tylko czekać na dobrę dowody. i wtedy ich udupić - najgorsze jest to że sprawa trafi do mediów[wątpie aby czegoś takiego nie na głośnili][/spoiler]

Naucz się pisać po polsku.