Zagrajmy w...
Negatyw zamknął konto - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: Negatyw zamknął konto (/showthread.php?tid=2384)

Pages: 1 2 3 4


Negatyw zamknął konto - korek81 - 12-12-2012 18:51

Może ja sie wypowiem.
Z tego co wiadomo nam to keyloggera robiły tak zwane gimbusy w wieku 14-18lat.
To co robi nitro to wszystko są fotomontaże itd.
Coś mi tu śmierdzi że nitro obwinia wlasnie ich i robi takie fotomontaże co powiem że ci to dobrze nie wychodzi bo znam sie na informatyce itd. i wszystko sprawdzilem jesli chcecie zobaczyc ze to fotomontaż np z Pingwinem pobierzcie filmik i sprawdzcie ścieżke dzwiekową jest inna nie pochodzi wgl z tego nagrania.
Coś mi sie wydaje żę cały nitrosystempro może być tym całym gimbusem co robił coś dla nich moze i nawet tego keyloggera on napisał.
Po pierwsze wiele to tłumaczy to że wszystko zaczyna oskarżać jakieś tam dowody podrabia itd. a mu to nie wychodzi myśleliscie o tym ?


RE: Negatyw zamknął konto - szymekpl - 12-12-2012 18:53

(12-12-2012 18:51 )korek81 Wrote:  Może ja sie wypowiem.
Z tego co wiadomo nam to keyloggera robiły tak zwane gimbusy w wieku 14-18lat.
To co robi nitro to wszystko są fotomontaże itd.
Coś mi tu śmierdzi że nitro obwinia wlasnie ich i robi takie fotomontaże co powiem że ci to dobrze nie wychodzi bo znam sie na informatyce itd. i wszystko sprawdzilem jesli chcecie zobaczyc ze to fotomontaż np z Pingwinem pobierzcie filmik i sprawdzcie ścieżke dzwiekową jest inna nie pochodzi wgl z tego nagrania.
Coś mi sie wydaje żę cały nitrosystempro może być tym całym gimbusem co robił coś dla nich moze i nawet tego keyloggera on napisał.
Po pierwsze wiele to tłumaczy to że wszystko zaczyna oskarżać jakieś tam dowody podrabia itd. a mu to nie wychodzi myśleliscie o tym ?
Napiszę to już 2 raz, tak jak dużo innych osób. To NIE keylogger! Jeżeli już to trojan albo stealer. Ale broń boże keylogger. Skoro tak znasz się na informatyce to nie pisz takich głupot.


RE: Negatyw zamknął konto - korek81 - 12-12-2012 18:55

Szymek ;) Napisałem to jako keylogger bo inni nie rozumia słowa stealer czy coś .
Pomyśl pierw przed wypowiedzia swoją .
@Edit . 80% tego forum to dzieci 14-16lat więc jak oni maja rozumieć to ?


RE: Negatyw zamknął konto - Cervolt - 12-12-2012 18:57

Sry... Jakbyś napisał stealer to bym wiedział ^^


RE: Negatyw zamknął konto - korek81 - 12-12-2012 18:58

Ty może tak ale inni ? więć sie nie wypowiadaj bo to że przeczytałeś na google.pl to nie znaczy ze wszyscy będa wiedziec.

Jak by ta sprawa wgl nie zainstniała z negatywem i tym trojanem to byś nie wiedział co to Stealer , DDoS itd.


RE: Negatyw zamknął konto - Cervolt - 12-12-2012 19:01

(12-12-2012 18:58 )korek81 Wrote:  Ty może tak ale inni ? więć sie nie wypowiadaj bo to że przeczytałeś na google.pl to nie znaczy ze wszyscy będa wiedziec.

Jak by ta sprawa wgl nie zainstniała z negatywem i tym trojanem to byś nie wiedział co to Stealer , DDoS itd.

Może i nie bo nie interesuję się informatyką. Lecz każdy człowiek może sprawdzić pojęcie ,,stealer" chociażby z podst. Angielskiego.
Dobra odchodzimy z tego tematu bo dąży on do niczego :)


RE: Negatyw zamknął konto - Jajo354 - 12-12-2012 19:01

(12-12-2012 18:58 )korek81 Wrote:  Ty może tak ale inni ? więć sie nie wypowiadaj bo to że przeczytałeś na google.pl to nie znaczy ze wszyscy będa wiedziec.

Jak by ta sprawa wgl nie zainstniała z negatywem i tym trojanem to byś nie wiedział co to Stealer , DDoS itd.

Kończ waść wstydu oszczędź. Nie jesteś jedynym człowiekiem na świecie, który taką wiedzę posiada. Jeżeli chcesz podbudować swoje ego(które i tak wydaje się być wyższe od Mount Everest) to źle trafiłeś.


RE: Negatyw zamknął konto - korek81 - 12-12-2012 19:02

No tak ale przyznaj mi racje że człowiek który próbuje osądzać kogos kto jest niewinny robi fotomontaże , podróbki itd. To tak jak by coś krył .


RE: Negatyw zamknął konto - Baldo - 12-12-2012 19:02

Co wy się martwicie o dzieci, kltóre mogą nie zrozumiec? Jak ktoś czegoś nie zrozumie to sobie wygoogluje i dostanie potrzebne mu info...


RE: Negatyw zamknął konto - Cervolt - 12-12-2012 19:08

(12-12-2012 19:02 )Baldo Wrote:  Co wy się martwicie o dzieci, kltóre mogą nie zrozumiec? Jak ktoś czegoś nie zrozumie to sobie wygoogluje i dostanie potrzebne mu info...

Dokładnie tak ;)