Zagrajmy w...
Problem z Audacity - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Problem z Audacity (/showthread.php?tid=2385)



Problem z Audacity - superziomPL - 14-12-2012 16:56

Witam !
Jestem nowym zagrajmerem na tym forum nagrywam już jakoś od roku i nigdy jeszcze nie spotkałem się z tego typu problemem.. mianowicie przechodząc do rzeczy:nagrałem odc. gdzie frapsem nagrywałem dźwięki z gry a audacity (wersja 1.3.13) mój głos po zatrzymaniu nagrania na audacity wybrałem opcje "zapisz projekt jako" a później gdy już plik audio był zapisany próbuje go odtworzyć za pomocą audacity pisze " audacity dont recognize the type of file if it uncompressed, try import it using import raw"
I już wiem że moim błędem było to że nie wybrałem opcji aby zapisać projekt jako skrompesowany i moje pytanie czy da się jeszcze "uratować" to nagranie ?? I w jaki sposób mógłbym je odtworzyć ? W końcu to było 30 minutowe nagranie i wyszło na prawdę nieźle a teraz nie chcę go powtarzać...


RE: Problem z Audacity - WinterWolf - 15-12-2012 22:41

Hmm, zawsze zapisuję tym Zapisz projekt jako... nigdy nie używam tego skompresowanego i pierwszy raz słyszę o takim błędzie. Jedyne co przychodzi mi do głowy to żebyś spróbował przeinstalować Audacity na najnowszą wersję 2.0.2. Być może to pozwoli Ci otworzyć projekt jeśli wg Audacity jest on za duży. Od wersji 1.3.13 wiele poprawek wyszło.