Zagrajmy w...
Problem z nagrywaniem głosu - G-Track - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Problem z nagrywaniem głosu - G-Track (/showthread.php?tid=2404)



Problem z nagrywaniem głosu - G-Track - john - 16-12-2012 14:49

Wczoraj nagrałem 2 odcinki i teraz jak przeglądam wav'y to co chwile dzieje się takie coś że szum wzrasta i o wiele głośniej mnie słychać i obniża się za kilka sekund i wtedy znów za cicho mnie słychać i muszę się bawić w wzmacnianie i zgłaśnianie, jest to nawet przed odszumieniem więc odpada kwestia złego odszumienia. We wcześniejszych nagraniach tak nie miałem. Głowę trzymam cały czas w takiej samej odległości. O co może chodzić ? Skąd te nagłe zmiany się biorą ?


RE: Problem z nagrywaniem głosu - G-Track - gremlin - 18-12-2012 23:44

Normalizacja dźwięku nie eliminuje problemu?


RE: Problem z nagrywaniem głosu - G-Track - john - 19-12-2012 01:34

Normalizacja może i by coś pomogła ale nie odpowiedziałaby na pytanie czemu się tak działo.
Już tego nie sprawdzę bo odcinki są już zrenderowane i już wszystko działa poprawnie. Zmniejszyłem czułość mikrofonu i już to nie występuje, ale nadal nie wiem czemu występowało.


RE: Problem z nagrywaniem głosu - G-Track - fszeker - 19-12-2012 04:15

Prawdopodobnie windows.... Coś głośniej powiedziałeś zmniejszył czułość, było za cicho, podgłośnij i tak w kółko... Sprawdź w panelu dźwięków. Urządzenia nagrywania... Zobacz jak tam z czułością... Jak nie to, to pewnie coś podobnego ale w samym mikrofonie (często nawet jak masz regulowaną czułość pokrętłem to i tak jest dodatkowy interfejs automatycznie dostosywujący w tych na usb)


RE: Problem z nagrywaniem głosu - G-Track - QuAdriz - 19-12-2012 21:30

Albo skajpaj, tzn. on ma w opcjach, że automatycznie daje odpowiedni poziom mikro ;)


RE: Problem z nagrywaniem głosu - G-Track - fszeker - 19-12-2012 21:39

To jest właśnie to samo co w windowsie... nie ma co się bawić w skajpaju jak w panelu zarządzania urządzeniami do nagrywania masz lepiej... :D


RE: Problem z nagrywaniem głosu - G-Track - QuAdriz - 19-12-2012 21:52

(19-12-2012 21:39 )fszeker Wrote:  To jest właśnie to samo co w windowsie... nie ma co się bawić w skajpaju jak w panelu zarządzania urządzeniami do nagrywania masz lepiej... :D
Ja mówię to co ja zrobiłem, gdyż miałem to samo z GoMic'iem ;)