Zagrajmy w...
Problem z mikrofonem ; / - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Problem z mikrofonem ; / (/showthread.php?tid=2468)



Problem z mikrofonem ; / - spiter90 - 20-12-2012 18:05

Witam!

Dzisiaj kupilem nowy mikrofon.Jednak problem jest w srodku mojego komputera.Kiedys gdy mialem stary mikrofon wyrwalem z gniazda dosc szybko i mocno mikrofon i koncowka od wtyczki mikrofonu zostala w gniezdzie teraz gdy chce wsadzic nowa wtyczke tamta zostala w srodku i blokuje dostep wejscia do tej nowej ;/.Prosze o szybkie odpowiedzi poniewaz zalezy mi na tym!

Z góry wielkie dzieki!

Sorki za ortografie pisze na szybko!


RE: Problem z mikrofonem ; / - Rostanga - 20-12-2012 19:19

Serwis lub nowa karta dźwiękowa.


RE: Problem z mikrofonem ; / - spiter90 - 20-12-2012 19:31

Poco mi nowa karta dzwiekowa? wystarczy w tym gniezdzie jakos pogrzebac czyms to to wyjdzie tylko czym? to sie da wyciagnac


RE: Problem z mikrofonem ; / - MircoCroCop - 21-12-2012 06:02

Możesz cienko zwiniętym kawałkiem papieru, docisnąć go mocno, by wszedł w tą wtyczkę, pokręcić pare razy, i powoli odkręcając tak jak dajmy na to butelkę, wyciągasz.


RE: Problem z mikrofonem ; / - spiter90 - 21-12-2012 12:33

Spróbowałem ale nic ;/ Troche ciężko dobrać ten papier i go tam włożyć może jakieś inne pomysły?


RE: Problem z mikrofonem ; / - fszeker - 03-01-2013 11:20

Masz tylko jeden panel?! Powininenes miec w normalnym kompie z przodu i z tylu chyba ze jakies gownienko zamiast pozadnej obudowy kupiles...


RE: Problem z mikrofonem ; / - Malix - 03-01-2013 12:20

No nie powiedziałbym żeby o gównianej obudowie przesądzało to ile ma wyjść. Ja np. w swojej porządnej obudowie Siemensa(Ale to na prawdę porzadnej, stara dobra biurowa obudowa, dobrze wyciszona.) nie mam fabrycznie montowanego przedniego panelu, ale samemu można go dokupić.

A co do tematu to jednak ja bym oddał komuś kto się bardziej na tym zna, albo komuś kto ma dobre zdolności manualne ;P