Zagrajmy w...
Panel tylny nie działa - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Panel tylny nie działa (/showthread.php?tid=2472)

Pages: 1 2


Panel tylny nie działa - spiter90 - 20-12-2012 21:44

Witam!

Kupiłem dzisiaj nowy mikrofon, lecz gdy podpiołem do panelu przedniego wszystko jest git.Tylko ze w tym przednim w gnieźnie na mikrofon cos nie halo ale zostawmy ten przedni panel.Jednak gdy podlaczam sluchawki do tylnego panelu i mikrofon to pisze ze jest podlaczone ale wcale nie sluchac muzyki ani nie slychac mnie przez mikrofon.Sadze ze nie ustawilem czegos w karcie dzwiekowej nie dalem odpowiedniej funkcji tym tylnym narzadom.A wiec wie ktoś jak zrobić aby ten tylny panel funkcjonowal poprawnie?
Z gory dziekuje!

Sorka za ortografie pisze na szybko!

Zależy mi na szybkich odpowiedziach!

Tylny, nie tylni, na litość boską.


RE: Panel tylny nie działa - MircoCroCop - 21-12-2012 06:06

Z mikrofonem pokombinuj na Skype; Narzędzia; Opcje audio - i tam zmieniaj w wychylającym się okienku nazwę mikrofonu, jeśli będzie jakaś na której wyskakuje Ci zielony pasek, to jest cacy.


RE: Panel tylny nie działa - Malix - 21-12-2012 12:15

Podaj swój system, będzie łatwiej.
A sterowniki ściągnąłeś?


RE: Panel tylny nie działa - spiter90 - 21-12-2012 12:34

Żadnych sterowników nie pobierałem.Ale patrzałem czy moge zaktualizować i pisało że jest najnowszy sterownik wgrany i niemoge innego wgrać więc sterowniki wykluczamy.Może coś w biosie? Mój system operacyjny to Windows 7 64 bit.Proszę o szybko odpowiedź!


RE: Panel tylny nie działa - spiter90 - 21-12-2012 17:58

Odpowiedz ktos prosze!


RE: Panel tylny nie działa - Malix - 21-12-2012 18:19

Pewnie masz na płycie głównej kartę dźwiękową, a te z reguły są od Realteka. Ściągnij z tej: http://www.realtek.com.tw/downloads/ strony "High Definition Audio Codecs" oraz "AC'97 Audio Codecs"


RE: Panel tylny nie działa - spiter90 - 21-12-2012 18:22

Zaraz pośćiągam i powiem czy dziala.


RE: Panel tylny nie działa - spiter90 - 21-12-2012 20:17

Malix kocham cie! Jednak wszystko w sterownikach ; ) Dzieki wielkie! Temat do zamkniecia


RE: Panel tylny nie działa - Malix - 21-12-2012 21:03

Spoczko :*


RE: Panel tylny nie działa - fszeker - 03-01-2013 11:17

Boze... 1. Sciaga sie sterownki zaleznie od tego co masz podlaczone. Sprawdz na plycie glownej czy masz AC'97 podlaczone czy HDAUDIO. Na nowszych plytach jest wybor
2. Jak sprawdzasz aktualizacje sterownikow przez windows to zawsze bedzie up to date nawet jesli to by byl windows 3.1 -,-