Zagrajmy w...
Czy ten komputer będzie się nadawał do kręcenia filmów na youtube z najnowszych gier? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Czy ten komputer będzie się nadawał do kręcenia filmów na youtube z najnowszych gier? (/showthread.php?tid=2492)



Czy ten komputer będzie się nadawał do kręcenia filmów na youtube z najnowszych gier? - AvHosu - 23-12-2012 13:04

Witajcie.... oto komputer który zamierzam kupić(sam składałem, i nie wiem czy mi to dobrz poszło)

Procesor: AMD Phenom II X4 Quad Core 965 Black Edition, Socket AM3, 3,4GHz,125W, BOX

Karta Graficzna: Gigabyte Radeon HD 7870, 2GB DDR5 (256 Bit), HDMI, DVI, miniDP, BOX

Zasilacz: ModXStream Pro 700W

Dysk Twardy: 500GB (chciałbym wymienić na dysk 1TB ale to bym musiał troche kasy dozbierać)

Obudowa: MODECOM Obudowa FEEL 2 biała (8300B) z zas. FEEL 620
http://gigaland-pclweb.systemb2b.com/obu...p-c8300785

Ram: 8GB DDR3

Płyta Główna: ASUSTeK Computer INC. Model:M5A78L-M/USB3



W tym komputerze są terz 3 części ze starego komputera:
-Płyta główna
-4GB ram
-Dysk 500gb


Ponieważ chciałbym nagrywać filmy z najnowszych gier, moje pytanie jest takie: czy na tym komputerze będę mógł nagrywać filmy np. z Far Cry 3 w HD(720p., grafika ustawiona na wysoką lub ultra)??

JEŚLI MACIE JAKIEŚ UWAGI TO PISAĆ.


Czy ten komputer będzie się nadawał do kręcenia filmów na youtube z najnowszych gier? - FikSsu - 23-12-2012 13:38

Nie wiem czy Far Cry 3 na ultra nagrasz ,ale do nagrywania nadaje się :)


Czy ten komputer będzie się nadawał do kręcenia filmów na youtube z najnowszych gier? - kaszub - 23-12-2012 14:35

Popraw błędy w poście - to po pierwsze.

A co do komputera to spokojnie powinien zaspokoić Twoje potrzeby. Jak kupisz drugi dysk, to na jednym możesz trzymać gry i grać a na drugi nagrywać z frapsa. Podobno tak jest lżej dla dysku i mniejszy stres dla niego. Ale sprawdzałem to i różnicy nie zauważyłem.

Nie grałem w Far Cry 3, ale w Radeonie 6870 przy nagrywaniu BF3 na ultra w FullHD działało bez problemów z Frapsem.