Zagrajmy w...
Widzowie a dysmózgia - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Widzowie a dysmózgia (/showthread.php?tid=2565)



Widzowie a dysmózgia - Rostanga - 30-12-2012 20:48

Witam.
Chciałbym się Was spytać jak sobie radzicie z osobnikami z dysmózgią, którzy Was oglądają ? Chodzi mi głownie o osoby piszące w komentarzach: rzal unsób,tarcza szmato, fap fap polyn i inne ograniczające mózg teksty. Ja osobiście nie mógłbym funkcjonować w takim środowisku. Jakie jest wasze zdanie i nastawienie do tego ? Czy kręcenie dla takich ludzi sprawia, że chcecie to wszystko rzucić i wynieść się z YT. Zdaję sobie sprawę, że ponad połowa użytkowników YouTube to młodzież, lecz osoby w takim wieku wykazują inteligencję, co pozwala ich zaliczyć do osób dla których miło się kręci. Napiszcie, jak sobie radzicie z psychicznym odbiorem tekstów i hejtu tej pierwszej grupy. Dziękuje i pozdrawiam


RE: Widzowie a dysmózgia - Elwood - 30-12-2012 21:14

Quote:fap fap polyn
lol wut

Quote:jak sobie radzicie z psychicznym odbiorem tekstów
Nie spotkałem się na razie z takimi osobnikami, ale nawet gdyby znalazł się ktoś taki, czemu mam się przejąć debilnym komentarzem? Bajdełej tego typu osoby najczęściej można spotkać - zaskoczenie - pod filmami z Minecrafta, więc niestraszny mi napływ neokidów.

Quote: i hejtu tej pierwszej grupy
Wink wink, zakładanie, że ,,hejt'' to sprawka dzieci z dysmózgią. Wyjaśnij dokładniej, co dla Ciebie oznacza to pojęcie.


RE: Widzowie a dysmózgia - gremlin - 31-12-2012 00:25

Moja wyimaginowana przyjaciółka, która tworzy filmy na YT swata ich z fanbojami piszącymi "ruchałbym", "jesteś super", "kiedy następny odcinek?" i "leci sub". Po krzyżowaniu ma nadzieję uzyskać równie neutralne osobniki, które będą wyłącznie oglądały bez zaśmiecania komentarzy pod filmami.

Dam znać jak jej poszło.