Zagrajmy w...
Nagrywanie Frapsem problem z Don't Starve - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Nagrywanie Frapsem problem z Don't Starve (/showthread.php?tid=2597)

Pages: 1 2


Nagrywanie Frapsem problem z Don't Starve - LamaTiVi - 03-01-2013 23:41

Siemka!
Korzystam z Frapsa od zawsze, nigdy nie było problemów do dziś... Postanowiłem nagrać coś z Don't Starve zadowolony gram sobie chciałem sprawdzić jak się nagrało, a tu problem. Nic się nie nagrało. Kompletnie nic. Miałem tak kiedyś z Sąsiadami z piekła rodem ale nagrywałem na camtasi. Nagrywanie tej gry nie uśmiecha mi się przez camtasie. W czym może tkwić problem? Próbowałem na różnych rozdzielczościach gry nic to nie pomaga.
Z góry dzięki za pomoc!
Pozdro


RE: Nagrywanie Frapsem problem z Don't Starve - Malix - 04-01-2013 00:22

Może nie włączyłeś nagrywania D:


RE: Nagrywanie Frapsem problem z Don't Starve - LamaTiVi - 04-01-2013 09:55

przy tylu próbach nagrania myślę że chociaż raz udało mi się wcisnąć odpowiednią kombinacje klawiszy:)


RE: Nagrywanie Frapsem problem z Don't Starve - Malix - 04-01-2013 09:59

A powiedz czy pokazał Ci się CZERWONY licznik FPS. Poza tym sprawdź w którym folderze masz zapisywane pliki.


RE: Nagrywanie Frapsem problem z Don't Starve - LamaTiVi - 04-01-2013 10:10

Nic mi się nigdy nie pojawia a się nagrywa. Folder mam ten sam co zawsze. Tak jak mówiłem, wszystko robię tak jak zawsze jednak coś jest nie tak chyba z grą? Co mogłoby być nie tak?


RE: Nagrywanie Frapsem problem z Don't Starve - TheIntelPL - 04-01-2013 12:20

Może nie miałeś już miejsca na dysku?


RE: Nagrywanie Frapsem problem z Don't Starve - LamaTiVi - 04-01-2013 12:26

Mam miejsce na dysku bardzo dużo go jest;) zmieniałem też przycisk do nagrywania i nic :(


RE: Nagrywanie Frapsem problem z Don't Starve - Tylak21 - 04-01-2013 12:58

Jest parę(naście?) gier, których fraps nie wyłapuje i w takich przypadkach trzeba się posłużyć innym programem do nagrywania. Niestety, ale musisz nagrać Camtasią, albo innym programem z funkcją nagrywania pulpitu.


RE: Nagrywanie Frapsem problem z Don't Starve - Malix - 04-01-2013 13:27

Często jest tak, że gra po prostu nie współpracuje z Frapsem. Spróbuj HyperCamem


RE: Nagrywanie Frapsem problem z Don't Starve - LamaTiVi - 04-01-2013 13:35

To z innej beczki jak zrobić zeby camtasia tymczasowo zapisywała na innym dysku?