Zagrajmy w...
Muzyka podczas nagrywania - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Muzyka podczas nagrywania (/showthread.php?tid=2627)



Muzyka podczas nagrywania - EndrjowTV - 06-01-2013 22:32

Witam, dopiero zaczynam przygodę z YouTube, a właściwie jeszcze jej nie zacząłem - jestem na etapie poznawania tego wszystkiego, ale chciałbym się Was zapytać, jak to jest z muzyką ? Załóżmy gram sobie w LoLa, przy którym zawsze słucham muzyki. Chciałbym sobie nagrać aktualną grę, ale nie mam zamiaru wyłączyć muzyki, która cichutko leci sobie w tle. Czy taki film będzie skasowany, dostanę jakieś upomnienie od youtube'a, czy po prostu jest to dozwolone ?


RE: Muzyka podczas nagrywania - nVm - 06-01-2013 23:44

Zwykle dozwolone tylko podaj tytul piosenki i wykonawce w opisie , jesli ten wykonawca zastrzegl sobie jej prawa wtedy Zablokuja film. Jesli nie (przewaznie) to wtedy normalnie bedzie na Yt


RE: Muzyka podczas nagrywania - fszeker - 07-01-2013 16:29

Zawsze możesz nagrać dźwięk z gry nie nagrywając dźwięku muzyki (odtwarzacza). Wtedy obejdzie się bez problemów :P


RE: Muzyka podczas nagrywania - Kranczer - 09-01-2013 14:53

Co do wcześniejszej wypowiedzi to: jak właśnie coś takiego zrobić? Jak ja nagrywam to wszystko co idzie z komputera, czyli jeśli rozmawiam przez skype, jeśli słucham muzyki to to wszystko się nagrywa. Jak należy to zrobić, aby nie nagrywać dźwięku z odtwarzacza?


RE: Muzyka podczas nagrywania - WolfGB - 09-01-2013 16:10

sa stronki z muzyką bez praw autorskich creative commons jeśli sie nie mylę taka muzykę musisz puszczać w tle nagrania ale musisz podać link do strony z danym utworem i chyba jest tez tam podana licencja


RE: Muzyka podczas nagrywania - Malix - 09-01-2013 17:02

jak ściągasz z jamendo.com to najlepiej podaj tytuł, autora i link, wtedy jesteś bezpieczny ;)


RE: Muzyka podczas nagrywania - Rexlu - 10-01-2013 01:19

Na Jamendo nie są tylko muzyki cc by. Są też na prawach, gdzie nie można użyć jej do celów komercyjnych. Należy zawsze sprawdzać licencje i musi być cc by.


RE: Muzyka podczas nagrywania - fszeker - 11-01-2013 16:38

2 x @up
NIe jesteś bezpieczny. Za każdym razem gdy daje muzykę CC to mi się przczepiają. Przez 1 miesiąc jest Under Review jak złoże roszczenie i napsizę licencję napisze autora i w ogóle to i tak mi monetyzację wyłączają po tym czasie a jak miałem raz pisemne pozwolenie od autora muzyki. To bez pytania o nie, wyłączyli mi...
Jamendo poza tym abyś miał prawa do komercyjego wykorzystywania musisz kupiś se PRO :P
Poczytaj sobie o copyrightach na YouTube tam masz, że nie można się usprawiedliwiać daniem Full Credit w opisie...


RE: Muzyka podczas nagrywania - Malix - 11-01-2013 17:08

@fszeker: Może przeskrobałeś coś w przeszłości? Mi tam się nie przyczepiają :o


RE: Muzyka podczas nagrywania - EndrjowTV - 15-01-2013 00:48

Znaczy ja słucham muzyki tylko na grooveshark :P
Dzięki za odpowiedzi :)