Zagrajmy w...
FIFA - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: FIFA (/showthread.php?tid=2694)



FIFA - Jakvbek - 11-01-2013 23:48

Hej ;) Zastanawiam sie jak podchodzicie do "zagrajmy" w FIFĘ? Mam tu na myśli chyba przede wszystkim serię z kariery. Zaczynają mieć coraz większą popularność, mają dużą rzeszę fanów. Można odrobinę porównywać to do mc. Jakie jest wasze podejście do tego tematu? Czy też potępiacie jak mc?


RE: FIFA - WolfGB - 12-01-2013 00:36

ja powiem tak nagrywałem ligę z Pesa 10 i lodżia się to bardzo podobało i moim zdaniem fajnie się to ogląda wiec nie widzę w tym nic złego


RE: FIFA - Takehi - 12-01-2013 00:41

Hmmm... Mi się jakoś nie chcę oglądać jak ktoś przez pół godziny kopie piłkę... każdy odcinek byłby praktycznie taki sam... chyba że wypuszczą DLC z "Kibolami" to może będzie ciekawiej :)


RE: FIFA - Elwood - 12-01-2013 00:55

Do Minecraftowego boomu temu daleko. Well, jeżrli kogoś to interesuje... czemu nie. Tylko jak by miał wyglądać komentarz do czegoś takiego?


RE: FIFA - LamaTiVi - 12-01-2013 08:39

ja nagrywam mase fify ale do kariery nie mogę sie przekonać, zabawa online tylko i wyłącznie


RE: FIFA - Jakvbek - 12-01-2013 09:21

Ja właśnie zacząłem nagrywać karierę z fify, wiedzę o piłce mam naprawdę dużą, więc powinno być ciekawie ;)
@Elwood
Jeśli jesteś ciekaw jakby takie coś miało wyglądać, to taki gość MeidsonTV, jest chyba najlepszym z fify jakiego znalazłem. Przynajmniej ja kręcąc fifę się nim inspiruję.


RE: FIFA - Infelicity - 12-01-2013 10:33

(12-01-2013 00:55 )Elwood Wrote:  Do Minecraftowego boomu temu daleko. Well, jeżrli kogoś to interesuje... czemu nie. Tylko jak by miał wyglądać komentarz do czegoś takiego?
Szaranowicz zajmie się tym, nagrywający natomiast nie będzie mówił nic. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


RE: FIFA - Toshi - 12-01-2013 12:51

Infelicity Wrote:
(12-01-2013 00:55 )Elwood Wrote:  Do Minecraftowego boomu temu daleko. Well, jeżrli kogoś to interesuje... czemu nie. Tylko jak by miał wyglądać komentarz do czegoś takiego?
Szaranowicz zajmie się tym, nagrywający natomiast nie będzie mówił nic. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skoro Szaranowicz zajmie się komentowaniem to będzie to nudne. Zero komentarza ze strony nagrywającego to totalna nuda i niska oglądalność. Jedyną fajną rzeczą to byłoby zrobienie takiego czegoś jak FIFA z widzami.


RE: FIFA - LamaTiVi - 12-01-2013 13:31

wyłączyć komentarz Szpaka w fife to nic trudnego...:)


RE: FIFA - fszeker - 13-01-2013 02:48

Ja bym raczej celował w wyzwania specjalne w FIFie. Typu 10 goli w 30 minut. Albo gole z 50 metrów...