Zagrajmy w...
Kinect dla PC/ lub xbox podłączony pod pc - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Kinect dla PC/ lub xbox podłączony pod pc (/showthread.php?tid=2698)



Kinect dla PC/ lub xbox podłączony pod pc - LamaTiVi - 12-01-2013 11:08

Siemka!
Czy ktoś posiada może Kinecta dla PC? Jeśli tak to gdzie go nabyliście i w jakiej cenie? Szukam po allegro i innych sklepach ale nigdzie tego nie ma... Jeśli macie klocka zkinectem to czy istnieje możliwość podpięcia go pod PC?


RE: Kinect dla PC/ lub xbox podłączony pod pc - Tylak21 - 12-01-2013 12:00

Z tego co mi wiadomo to kinect jest tylko dla konsoli xbox360. A co do drugiego pytania to możesz podpiąć klocka do monitora jeśli ma takie możliwości. Wtedy będzie mógł jedynie przełączać sobie 'ekrany'. Jeśli chcesz nagrywać to niestety trzeba się zaopatrzyć w nagrywarkę.


RE: Kinect dla PC/ lub xbox podłączony pod pc - LamaTiVi - 12-01-2013 12:12

Kinect dla PC istnieje jak najbardziej tylko ciężko chyba jest go zdobyć :) Chodziło mi o mozliwość podpięcia kinecta z XBOX do PC


RE: Kinect dla PC/ lub xbox podłączony pod pc - Tylak21 - 12-01-2013 12:20

A jeśli o to chodzi to raczej się nie da, chociaż można spróbować ponieważ przy kinect'cie są dwa kable. Jeden usb służący do tego, żeby podłączyć kinect'a do konsoli i drugi to wtyczka do kontaktu, żeby kinect miał zasilanie.


RE: Kinect dla PC/ lub xbox podłączony pod pc - LamaTiVi - 12-01-2013 13:30

tylko kurde ja właśnie żeby spróbować musiałbym kupić :P nic uciekam przeszukać bo są tematy ale nikt efktów nie pisze Ci sie udało czy nie


RE: Kinect dla PC/ lub xbox podłączony pod pc - Miwoli - 12-01-2013 18:06

Jest chyba od Razera takie urządzenie, które przypomina Mova z PlayStation, i jest na PC i się nzywa Razer Hydra PC.