Zagrajmy w...
Jak ustawić, aby dźwięk z gry ściszał się podczas mówienia? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Jak ustawić, aby dźwięk z gry ściszał się podczas mówienia? (/showthread.php?tid=273)

Pages: 1 2 3


Jak ustawić, aby dźwięk z gry ściszał się podczas mówienia? - Pawlllosss - 12-05-2011 16:35

Witam,

W niektórych let's play'ach gdy gracz mówi do mikrofonu dźwięki z gry ściszają się. Jak to ustawić, posiadam system Windows 7.

Pozdrawiam.


RE: Jak ustawić, aby dźwięk z gry ściszał się podczas mówienia? - Revom23 - 12-05-2011 17:38

Jak to "ściszają się"? Stopniowo się ściszają, czy jak? A jeśli możesz, podaj linka z przykładem.


RE: Jak ustawić, aby dźwięk z gry ściszał się podczas mówienia? - Pawlllosss - 12-05-2011 17:49

Oto przykład

.

On nagrywa dźwięk z mikrofonu osobno i podczas montażu ścisza, czy da się to jakoś ustawić?


RE: Jak ustawić, aby dźwięk z gry ściszał się podczas mówienia? - punio7 - 12-05-2011 19:48

Windows 7 posiada taką genialną opcję. Poszukaj w opcjach audio/nagrywania powinna być jak ma reagować sytem jeżeli zostanie wykryte nagrywanie.


RE: Jak ustawić, aby dźwięk z gry ściszał się podczas mówienia? - Pawlllosss - 12-05-2011 20:49

Używam siódemki dopiero od 3 dni i nie umiem tego znaleźć. Możesz mi powiedzieć krok po kroku jak wejść do tych opcji?


RE: Jak ustawić, aby dźwięk z gry ściszał się podczas mówienia? - Revom23 - 12-05-2011 20:51

Jeżeli dźwięki z mikrofonu i ta mazyka są osobno dawane (a na pewno są), to można to pięknie zmontować na WMM. Po prostu klikasz prawym na ścieżkę dźwiękową i jest coś takiego jak głośność tego audio oraz efekt stopniowego ściszania. Jeśli dobrze poobcinasz i dodasz te efekty, to lekko uzyskasz taki efekt. Może piszę troche zawile, ale wierz mi - to banalnie proste. Ew. pw :)


RE: Jak ustawić, aby dźwięk z gry ściszał się podczas mówienia? - punio7 - 13-05-2011 09:30

Banalnie proste ale diabelnie pracochłonne przy 20+ minutowym filmiku.


RE: Jak ustawić, aby dźwięk z gry ściszał się podczas mówienia? - Pawlllosss - 13-05-2011 19:35

Zatem gdzie znajdę opcję, ściszania dźwięku w Windows 7 przy mówieniu do mikrofonu - to też pewnie banalnie proste, ale dopiero co zaczynam używać tego systemu. ;)


RE: Jak ustawić, aby dźwięk z gry ściszał się podczas mówienia? - MugoX - 14-05-2011 12:47

Klikasz prawym przyciskiem na ikonę głośniczka w zasobniku systemowym, wybierasz dźwięki, przechodzisz na zakładkę komunikacja i wybierasz odpowiednio. Bo chyba o to chodzi. Tylko że nie wiem jak to będzie działać, nigdy nie sprawdzałem


RE: Jak ustawić, aby dźwięk z gry ściszał się podczas mówienia? - Kern3l - 15-05-2011 21:49

(13-05-2011 19:35 )Pawlllosss Wrote:  Zatem gdzie znajdę opcję, ściszania dźwięku w Windows 7 przy mówieniu do mikrofonu - to też pewnie banalnie proste, ale dopiero co zaczynam używać tego systemu. ;)

Przyłączam się do prośby - podany przez MugoX'a sposób nie działa dla Frapsa, nieważne czy nagrywam oddzielnie dźwięk, czy razem.