Zagrajmy w...
Jakość, a popularność. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Jakość, a popularność. (/showthread.php?tid=2738)

Pages: 1 2 3


Jakość, a popularność. - The Meldero - 15-01-2013 22:52

Ostatnio zaintrygowało mnie to że czasami mimo ogromnego talentu, niektóre osoby mają bardzo często problem z wybiciem się na YT.
Zdarza się tak często z powodu słabej jakości prezentowanych przez nich materiałów - szumiący mikrofon, ścinki w grach , etc.

Osobiście najprzyjemniej ogląda się osoby które są utalentowane i prezentują dobrą jakość swoich materiałów.
Niestety u mnie wygrywa bardziej nastawienie na jakość. Nie dam rady oglądać choćby najfajniejszego LP, którego audio będzie trzeszczało, a gra lagowała as hell.

A co wy stawiacie ponad wszystko? Jakość? Talent? Czy może jeszcze co innego?
Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam- TheMeldero


RE: Jakość, a popularność. - Elwood - 15-01-2013 22:58

Według mnie powinieneś sprecyzować, co masz na myśli, mówiąc o jakości. Zakładam, że dotyczy ona wyłącznie aspektów technicznych?


RE: Jakość, a popularność. - The Meldero - 15-01-2013 23:05

@Elwood
Tak. Chodzi tu o jakość dźwięku, video, etc.
Głównie tak jak powiedziałeś - aspekt techniczny.


RE: Jakość, a popularność. - Elwood - 15-01-2013 23:17

Okej. Tak czy siak dałem opcję ,,Talent'', ale nie jest tak, że stawiam jakość komentarza głoosowego ponad wszystko, a reszta się nie liczy. Jeżeli głos autora szumi jak cholera, co mi po jego talencie? Mimo wszystko jednak wolę oglądać filmy w słabej (oczywiście bez przesady) jakości, ale za to z dobrym komentarzem, niż film full hd 1080p z krystaliczną jakością audio, ale kiepskim komentującym.


RE: Jakość, a popularność. - Lavos - 17-01-2013 12:29

Zapominasz, że wielu z nich nie są zainteresowani 'wybijaniem' się, po prostu nagrywając i wrzucając to, co robią. Z reguły to ci, których materiały przedstawiają wiele do życzenia (i zostawiam tu nawet) mówią o popularności.


RE: Jakość, a popularność. - The Meldero - 17-01-2013 20:05

Nie mam na myśli wybijania się. Ktoś może coś robić jako hobby, równocześnie zyskując dużą popularność. Pytam się tu głównie o Wasze zdanie na temat jakości materiałów, talentu ,a popularności. Nie musisz mieć najlepszego sprzętu żeby być kimś popularnym. Pamiętam początki kilku osób i przyznam, że ich materiały prezentowały nikłą jakość. Jednak te osoby wybiły się i zyskały popularność.


RE: Jakość, a popularność. - john - 17-01-2013 20:27

Wystarczy zobaczyć na materiały Klocucha by stwierdzić że jeśli chodzi o popularność to jakość ma niewiele do gadania dlatego tak ciężko się wybić. Gdyby się wybijały osoby z wysoką jakością audio/video to by się wybijał każdy kto by wydał pieniądze na sprzęt i ogarniał montowanie i renderowanie.


RE: Jakość, a popularność. - Malix - 17-01-2013 20:51

Zauważ że klocuch jest(lub udaje) takim nierozgarniętym gościem, z którego każdy lubi się pośmiać.


RE: Jakość, a popularność. - Rexlu - 20-01-2013 01:35

Jakość i ciekawy komentarz się niejako wiąże i jest nierozłączną częścią dobrego materiału. Jakość głosu musi być dobra bo jeżeli nie to widz nie oglądnie, jak i komentarz musi być przemyślany, bo widz stwierdzi że nie chce mu się słuchać tego pana co przemawia :)


RE: Jakość, a popularność. - Itterek - 19-03-2013 19:12

Jak dla mnie to jest za dużo 18-23 letnich youtu-bezrobotnych-ciot, które mają dobrego neta. Jak mam internet 1mb/s download i 20-25kb/s upload (na lepszy nie ma technicznej możliwości kupna) i mogę nawet oglądać w 360p czy 240p. Komentarz to najważniejsza rzecz i nawet jakbym rozdawali kaskę z agory widzom w konkursach to bym nie subował gdyby koleś miał dykcję (przy tym konkursie) jak 10 latek z autyzmem. Gdzie jest ten poziom materiałów? Pytam się - gdzie?