Zagrajmy w...
Windows 7 Nagrywanie Jakość Studyjna - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Windows 7 Nagrywanie Jakość Studyjna (/showthread.php?tid=2740)



Windows 7 Nagrywanie Jakość Studyjna - DanzisPL - 16-01-2013 11:39

Witam, otóż mam do was pytanie. Ponieważ nagrywam Let's Playe i mam pewien problem z nagrywaniem dźwięku z mikrofonu. Mam mikrofon Zalman ZM MIC-1 (za takie pieniądze jest on świetny) ale jakość mojego głosu jest perfekcyjna tylko gdy ustawię jakość studyjną w Windows 7, a ta opcja powoduje bardzo słyszalne szumy. Szumy mogę zlikwidować aktywując jakość DVD lecz wtedy ten głos jest nie oszukujmy się beznadziejny... Czy jest jakaś możliwość zredukowania, bądź usunięcia szumów z jakości studyjnej ?
Pozdrawiam Kuba


RE: Windows 7 Nagrywanie Jakość Studyjna - Malix - 16-01-2013 16:24

Audacity ma opcję odszumiania.


RE: Windows 7 Nagrywanie Jakość Studyjna - DanzisPL - 16-01-2013 17:11

Czyli musiałbym nagrywać osobo moj glos jak i dzwiek z gry? ;/


RE: Windows 7 Nagrywanie Jakość Studyjna - Bozia - 16-01-2013 20:16

Spróbuj wyciszyć trochę mikrofon,bo studyjna zwiększa jakoś i głośność.
Ale nie wiem ja mam jakoś studyjną i ok


RE: Windows 7 Nagrywanie Jakość Studyjna - DanzisPL - 16-01-2013 20:49

Jak rozmawiam przez skype itp nic nie slychac ale jak nagrywac to strzasznie szumi. Musze sciszyc i mowic glossniej nic innego nie poradze


RE: Windows 7 Nagrywanie Jakość Studyjna - fszeker - 17-01-2013 05:15

Na tym polega "jakość" Masz więcej herców czyli więcej jest przesyłanych informacji, i twój głos i szumy. Więc każdy mikro działa dobrze na małej ilości herców ale na większych bezszumowo radzą sobie tylko niektóre. Nagrywanie głosu oddzielnie to normalka więc nie ma co marudzić. A w skype sprawdź czy masz automatyczne ustawianie głośności ustawione :P


RE: Windows 7 Nagrywanie Jakość Studyjna - DanzisPL - 17-01-2013 17:24

Ale mi chodzi o to, że mam problemy ze zgraniem mojego głosu wraz z filmem z gry i tu problem ;/


RE: Windows 7 Nagrywanie Jakość Studyjna - john - 17-01-2013 20:42

Fraps + Free Sound Recorder, ustawiasz w obu programach bind nagrywania pod F9 i masz zgrany film z głosem


RE: Windows 7 Nagrywanie Jakość Studyjna - fszeker - 17-01-2013 23:17

@up
To jest jeden sposób a drugi to włączenie nagrywania najpierw głosu i potem walnąć w klawisz od nagrywania (żeby było słychać na nagraniu głosu) i potem wyciąć w audio cześć do odgłosu walnięcia. :) Bo czasem z tym bindem pod F9 się pojawiają problemy :>