Zagrajmy w...
Pomysł na Zagrajmy - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Pomysł na Zagrajmy (/showthread.php?tid=2759)

Pages: 1 2


Pomysł na Zagrajmy - sirgouda - 19-01-2013 19:03

Witajcie mam do was pytanie. Mam zamiar zacząć nagrywać filmy na youtuba, jednakże nie wiem z jakiej gry zrobić pierwszą serię. Nie wiem co ludzie będą chcieli oglądać. Czy moglibyście poradzić mi jakąś grę. Ja sam myślałem o Amnesii,ale to już się chyba wszystkim znudziło.


RE: Pomysł na Zagrajmy - TheIzuel - 19-01-2013 19:12

Nie wiem co ci doradzić.... . Posprawdzaj swoje gry i zobacz czy są one na Youtube, w jakich ilościach. A tak to musisz mieć albo szczęście i Trafić w Gusta, albo jak to się mówi "Iść po najmniejszej linii oporu". Czyli nagrywać Minecraft, a co do Amnesii to fakt jest jej już trochę dużo ale każdy nagrywa inaczej. Więc tak jak mówiłem na początku, porównaj swoje gry z filmami ich na Youtube i wybierz, ale jeśli nie będziesz nagrywać Minecrafta (co bym pochwalał) to się przygotuj na dość długą drogę ^^.


RE: Pomysł na Zagrajmy - Elwood - 19-01-2013 19:31

Minecraft to szybki sposób na podłapanie subówki, ale autor działu nie miał chyba na myśli ,,wybicia się'', a ogólne rady. Przynajmniej taką mam nadzieję.

Tytułów gier Ci nie podam, ale najlepiej zacząć od gry, którą dobrze znasz i możesz o niej wiele ciekawego powiedzieć. Nie radziłbym też wybierać zbyt długich tytułów, żeby seria nie ciągnęła się w nieskończoność.


RE: Pomysł na Zagrajmy - Mrpati - 19-01-2013 20:56

To samo co @Elwood napisał, nagrywaj materiał z gier które znasz i o których możesz opowiedzieć coś ciekawego, tak samo odradzam długich gier, na własnym przykładzie ci powiem że po pewnym czasie odechce ci się dalszego nagrywania.


RE: Pomysł na Zagrajmy - Enerix - 19-01-2013 22:29

Graj w to co lubisz :) Na początek nagraj swoją ulubioną grę, bo to ją prawdopodobnie najlepiej znasz :) Będziesz wiedział co o niej powiedzieć. Jeżeli nagrywasz na YT to nie patrz na liczbę widzów ani wyświetlenia. Rób to co robisz i rób to z pasją a ludzie sami przyjdą. Staraj się aby filmy były jak najlepsze. Żeby nie było się do czego przyczepić. Wtedy będzie dobrze i jak mówiłęm, ludzie sami przyjdą :) Powodzenia w nagrywaniu jeśli się na to zdecydujesz ostatecznie :)

Niech moc będzie z tobą :P


RE: Pomysł na Zagrajmy - gremlin - 19-01-2013 23:33

Jeśli nie wiesz co chcesz nagrywać, to odpuść sobie w ogóle nagrywanie. Oszczędzisz sobie niespełnionych marzeń o sławie na jutubie.


RE: Pomysł na Zagrajmy - amakuzax - 19-01-2013 23:45

Moje propozycje cos z Rpgow:
Skyrim (( Natychmiastowe wybicie sie dziala jak minecraft))
Oblivion (( Dluga droga lecz bardzo wciagajaca i swietna gra))
Przegladarkowe:
Realm of the mad god (( Gra bardzo malo znana lecz masz 1 zycie i musisz przejsc jak najdalej odblokowujac nowe klasy bardzo wciagajaca gra ! ))
Survival:
Dayz (( Musisz miec kogos kto posiada Dayz poniewaz nagrywanie samemu nie polecam! ))
WarZ (( Gra poprostu poezja Jest to calkiem inne niz DayZ/i Tutaj masz ograniczona mape nie zbyt wielka ale jest okay i wybijesz sie szybko bo pingwiny i orangutany nagrywaja to!! ))
Left4Dead 1 (( Fajna gra jezeli jestes wytrwalym to spodoba ci sie ))
Shootery:
Call of duty black Ops 2 Kampania (( Singleplayer Kampania bardzo dobra lecz niestety z multiplayer jest innaczej :/ totalna masakra))
Call of duty 4 Modern Warfare (( Polecam jak i kampanie tak i multiplayer ))
call of duty Modern Warfare 3 ((Tak zwany "CoD MW3" Jest swietny multiplayer lecz z fabula leciutko gorzej!))
Call of duty Black ops 1 (( Kampania poezja Multi jakos mi nie podpasowal ))
Przygodowe!:
Polecam ci Trine 1 jak i 2 przeszedlem cale bardzo swietne i nieraz smieszne komentarze masa zabawy!
Magicka Bardzo fajna milutka gierka idealna do co-opa


RE: Pomysł na Zagrajmy - Rexlu - 19-01-2013 23:58

Nagrywaj to co ci się spodoba i nie będziesz zanudzał, musisz dużo wiedzieć o danej grze, fabule oraz dobrze by było wiedzieć coś o historii bądź o tworzeniu gry, wtedy można zaciekawić komentarzem ;). Takie coś się fajnie słucha, czasem rozpaczam, jak mało takich gier znam, chodź w cod bo w odcinku w rosji z sojuzem oraz o Hermaszewskim miałem coś do powiedzenia :) Osobiście to nawet z tym panem miałem spotkanie.


RE: Pomysł na Zagrajmy - punio7 - 20-01-2013 09:58

Temat taki zkładany był już setki razy na tym forum a odpowiedź jest zawsze podobna: znajdź coś sam. Zainteresuj się co już jest na YT, poszukaj czegoś ciekawego, sprawdzaj różne mało znane gry. Jednym słowem: okaż trochę inwencji i inicjatywy. Bez tych dwóch rzeczy równie dobrze możesz nagrywać Minecrafta, bo nic innego Ci się nie uda.


RE: Pomysł na Zagrajmy - AcerNew2 - 20-01-2013 10:59

Minecraft - świetny szybki sposób na zdobycie oglądalności Podstawówki i I,II klasy Gim.
Zrób jakiś let's play z gier których nie ma na YT, albo z starych gier, lub kup gre za 100 - 200 zł i zrób z niej jako jeden z pierwszych let's play ;)