Zagrajmy w...
Pytanko o Jakośc Mikrofonu - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Pytanko o Jakośc Mikrofonu (/showthread.php?tid=2781)

Pages: 1 2


Pytanko o Jakośc Mikrofonu - Regolasek - 21-01-2013 20:16

Witam Drodzy Panowie i Panie (Są może jakieś tu? :D)
Mam następujące pytanie do osób posiadających dany mikrofon lub znający (Rozumiejący) dane cechy. Otóż pytanie odnosi się do mikrofonu - http://www.komputronik.pl/product/96038/Sprzet_komputerowy/Peryferia/Creative_Headset_HS_800_Fatal1ty_Gaming.html . I moje pytanie się właśnie pojawia - czy dany mikrofon da sobie "radę" z nagrywaniem zagrajmy? Ogólnie jak przedstawia się problem z szumami oraz głośnością.

Pozdrawiam, Regolasek...


RE: Pytanko o Jakośc Mikrofonu - Lastlighter - 21-01-2013 20:20

Według mnie słaby. Lepszy jest W hs-ach 1000


RE: Pytanko o Jakośc Mikrofonu - Malix - 21-01-2013 20:39

Bierz HS-1000, w electro.pl kupiłem go za 80zł. Jak na swoją cenę jest dobry, tylko mi po dwóch tygodniach gdzieś zapodział się ten pop-filter - po prostu lubi spadać z mikrofonu d:


RE: Pytanko o Jakośc Mikrofonu - Rexlu - 21-01-2013 21:23

Porządny mikrofon jest osobnym mikrofonem, a nie mikrofonem ze słuchawkami :)


RE: Pytanko o Jakośc Mikrofonu - Regolasek - 22-01-2013 15:27

Sądząc po Komentarzach tu i na innych forach/sklepach przekonali mnie panowie do HS-1000, ceną oraz mikrofonem bo jeśli nie mylę się jest lepszy niż w HS-1000 :)

PS: Rexlu - Masz rację iż porządne micro to takie osobne, lecz podczas nagrywania i rozmów liczy się komfort, taki micro zawsze lepiej miec blisko ust, bo najczęściej zmieniamy pozycję, a co za tym idzie nasz głos jest bardziej lub mniej słyszalny, taka przynajmniej jest moja opinia :)

Dzięki jeszcze raz za pomoc,
Pozdrawiam, Regolasek


RE: Pytanko o Jakośc Mikrofonu - Rexlu - 22-01-2013 21:07

Co ty :), Porządny mikrofon stojący wolno, i ściąga wszystko, do nagrywania owszem się do niego zbliżam, by byłą lepsza barwa głosu, lecz przy takiej o rozmowie to bez problemu słychać.
Aktualnie mam sinn7 mpod, lecz wcześniej miałem jakiś taki byle jaki za 30-50zł i też dobrze ściągał : )


RE: Pytanko o Jakośc Mikrofonu - The Meldero - 22-01-2013 22:01

Jeżeli możesz poświęcić nieograniczoną ilość kasy na mikro, to polecam Blue Yeti.
A tak to lepiej kup sobie jakiś porządny mikrofon stojący za stówe.


RE: Pytanko o Jakośc Mikrofonu - Malix - 22-01-2013 22:11

A co sądzicie o Samson Go Mic?


RE: Pytanko o Jakośc Mikrofonu - Regolasek - 23-01-2013 19:31

Chyba jednak zostanę przy HS-1000, choc osobne micra są zapewne lepsze, to jednak wolałbym takie połączone ze słuchawkami :) HS, też sądząc po wszystkich komentach jakie ujrzałem prezentują dobry poziom nagrywania :)


RE: Pytanko o Jakośc Mikrofonu - Rexlu - 23-01-2013 22:02

Blue Yeti - Wgl nie opłacalny :)
Oczywiście pojemnościowy mikrofon jak najbardziej tutaj wskazany.
Ja chętnie poczekałbym na nową wersję Sinn7 mpod na twoim miejscu.

@up spoko, lecz po pewnym czasie zacznie Ci jednak doskwierać brak jakości oraz tej wygody ;)