Zagrajmy w...
Podatki Partnerskie, o co chodzi ? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Podatki Partnerskie, o co chodzi ? (/showthread.php?tid=2838)

Pages: 1 2


Podatki Partnerskie, o co chodzi ? - Marcin4007 - 29-01-2013 08:59

Witam

Posiadam Partnerstwo Fullscreen, a to jest firma zagraniczna. I slyszalem ze partner ogólnie partner w youtube powinien odprowadzać podatki. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi ?

Uprzedzam iż jestem osobą niepełnoletnią. Płatność(wypłatę) otrzymuje na PayPal, nie na AdSense

PS. Przepraszam za zły dział.


RE: Podatki Partnerskie, o co chodzi ? - Malix - 29-01-2013 09:56

Nie wiem czy o to chodzi, ale w YouTubowym partnerstwie jest tak: http://www.adsense.miniserwis.pl/


RE: Podatki Partnerskie, o co chodzi ? - Marcin4007 - 29-01-2013 10:01

Płatność(wypłatę) otrzymuje na PayPal, nie na AdSense


RE: Podatki Partnerskie, o co chodzi ? - Malix - 29-01-2013 10:46

Ale to nie ma znaczenia, bo i tak idzie jako płaca za zlecenie. Tam masz wszystko wyjaśnione.


RE: Podatki Partnerskie, o co chodzi ? - Marcin4007 - 29-01-2013 10:54

A co jeśli nie odprowadze podatku ? i co jeśli nie odprowadze bo nie mam z czego


RE: Podatki Partnerskie, o co chodzi ? - yahoo - 29-01-2013 11:04

(29-01-2013 10:54 )Marcin4007 Wrote:  A co jeśli nie odprowadze podatku ? i co jeśli nie odprowadze bo nie mam z czego

Skoro dostajesz wypłatę to chyba masz z czego... Jeśli nie odprowadzisz to ryzykujesz, bo złodzieje ze urzędu skarbowego bez problemu mogą dostać stan twojego konta czy na paypal czy na koncie bankowym.


RE: Podatki Partnerskie, o co chodzi ? - Marcin4007 - 29-01-2013 11:29

Fullscreen bierze 30% moich zarobków a ja 70% całą moją wypłatę , wydaję.


RE: Podatki Partnerskie, o co chodzi ? - Kazaod - 29-01-2013 11:41

To masz problem bo urzedu skarbowego nie interesuje czy wydales czy skladujesz skoro nie odprowadzasz podatku, w dalszej przyszlosci (dla ciebie po czesci im pozniej tym gorzej) ogarna sie ze nie placiles podatku a wtedy przysla ci liscik w ktorym wezwa cie do zaplaty z odsetkami ktorych wolal bys nie widziec naliczonych.


RE: Podatki Partnerskie, o co chodzi ? - Marcin4007 - 29-01-2013 11:48

Ja nigdy nie placilem podatków w takim typie. Wytłumaczysz mi , kiedy , ile , na co itp ?


RE: Podatki Partnerskie, o co chodzi ? - Rexlu - 29-01-2013 12:00

Istnieje pewna kwota do której nie trzeba płacić podatku lecz pit wypełniony trzeba wysłać.
Tylko cały czas się gryzę i sam do końca nie wiem. Można te wszystkie zarobki zawrzeć w pit37? I co rok ?
A po za tym jest taka sprawa że paypala chyba nawet by nie mogli skontrolować ^^

Po za tym tam pisze 200zł miesięcznie i że nie trzeba nic robić wtedy, z kolei gdzie indziej czytałem że trzeba po prostu pit wysłać. Pozostaje również kwestia co w takim wypadku z zusem, gdyż zakładam że kolega wyżej nie pracuje.