Zagrajmy w...
Gry - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Gry (/showthread.php?tid=2848)

Pages: 1 2


Gry - Bozia - 31-01-2013 15:14

Witam.Chciałbym się dowiedzieć czy takie tytuły jak Dragonshard,Dawn of War Dark Crusade nadają się jeszcze do nagrywania.Czy nie są za stare ? Zapomniane ? Bardzo lubię w obie grać w nie i przeszedłem każdą chociaż raz.Wiem że możecie napisać skoro ci się fajnie w nią gra to nagrywaj.
Tylko chce się dowiedzieć czy nie ma ich za dużo na YT i czy nie są zbyt stare.

Pozdrawiam


RE: Gry - Lavos - 31-01-2013 15:46

'Zbyt stare'? Nie rozumiem kontekstu chyba.


RE: Gry - ADominacja - 31-01-2013 17:56

Czy nie ma ich za dużo na Youtube? Rozumiem Twój problem. Otóż, Youtube ostatnimi czasy wprowadził pewien ciekawy, choć skrzętnie ukryty "ficzer". Nazwa kodowa to "Wyszukiwarka". Za jej pomocą można, uwaga, wyszukiwać konkretne filmy z całego ich zbioru. Dzięki temu możesz dowiedzieć się, czy ktoś nie umieścił już materiału o treści podobnej do twojego. Sprawdź na skrzynce pocztowej, czy nie uzyskałeś dostępu do darmowych beta-testów. Pozdrawiam.
Pamiętaj o łapce w górę!


RE: Gry - Bozia - 31-01-2013 18:29

Widzę ADominacja żarciki trzymają : )

Chodzi mi o to czy będą te gry mieć swoją widownie,bo większość leci na lola,mc,far cry i inne tego typu gry z wyższej półki


RE: Gry - TheGlober - 31-01-2013 19:11

Ja nagrywam filmiki z gier które mi sie podobają i nie przeszkadza mi że pod filmikiem mam 18 wyświetleń bo nagrywanie sprawia mi swoja droga przyjemność. Ale jesli robisz filmiki dla wyświetleń itp. to polecam nagrywanie gier premierowych :P


RE: Gry - Lavos - 31-01-2013 19:34

Bozia Wrote:lola,mc,far cry i inne tego typu gry z wyższej półki
I lol'd.

Jeśli uważasz, że twój komentarz byłby dobry, informatywny oraz interesujący, to sam chętnie bym DC obejrzał. Jeśli tak nie jest, odpuść sobie.


RE: Gry - Brot - 31-01-2013 19:56

Zależy do czego dążysz na swoim kanale. Jeżeli nastawiasz się na zysk to zapewne - jak to moi poprzednicy zaznaczyli wcześniej - będziesz umieszczał filmy z gier, których premiera odbyła się niedawno. Ale i to pewnie nie przyniesie dobrych rezultatów, jeżeli kanał nie będzie prowadzony poprawnie.

Jeżeli nagrywasz dla siebie to chyba nie ma znaczenia o jaką grę chodzi? Tak mi się przynajmniej wydaje.

Ja mam z kolei, inne pytanie do użytkowników forum. Czy ma sens wrzucanie na kanał filmików, których nie traktuje się jako nastawionych na zysk (i ma się świadomość wad), a raczej w celu poprawy i rozwoju swojego komentarza i kanału? Wiadomo, nikt nie chce słuchać bełkotu, niewyraźnej mowy, czy głupot. Z drugiej jednak strony nikt nie urodził się doskonały i zapewne pierwsze kroki będą trudne, a nagrane filmy wątpliwe jakości. Praktyka czyni mistrza. Jakbyście to traktowali?


RE: Gry - Elwood - 31-01-2013 21:40

Czasami konstruktywna krytyka na polskim jutubie może pomóc, ale odnoszę wrażenie, że większość osób to olewa i nie daje sobie wytłumaczyć, że np. mógłby trochę więcej o grze mówić. Wiadomo, jeżeli ktoś jest otwarty na sugestie, to może z czasem coraz lepiej prowadzić zagrajmy i doskonalić się w tym, co robi. Nie jest tak jednak zawsze; jak np. zagrajmer szumi jak cholera, a jego komentarz sprowadza się do ,,yyy no kurde uderzył mnie głupek yyy no już nie żyje'', to raczej niewiele da się z tym zrobić.


RE: Gry - Bozia - 31-01-2013 22:03

Okej zrozumiałem.Raczej nagram sobie te dwie gry i będzie ok.

Co do krytyki jest dobra,bo można z niej wyciągnąć wnioski na przyszłość,lubię ją otrzymywać ale nie oczywiście w formie "Kurw* jaki zjeban* film omg żal".Ale niektórzy ludzie potrafią pomóc.


RE: Gry - Brot - 01-02-2013 09:38

Konstruktywna krytyka jest bardzo ważna moim zdaniem. Kanały o grach wyrastają jak grzyby po deszczu, w większości zajmują się nimi dzieci, które powiedzmy sobie szczerze nie robią tego najlepiej - przynajmniej w większości. Nie kreuję się na jakiegoś znawcę tematu, po prostu zauważyłem tego typu tendencje.

Patrzę ze swojego punktu widzenia, zamierzam spróbować stworzyć kanał dotyczący tematyki gier. I zastanawiam się, czy jest sens umieszczać film z komentarzem, który nie jest najlepszy. Lubię konstruktywną krytykę i nie traktuję to jako atak na swoje ego. Z tym, że niektórzy uważają umieszczanie filmów o jakości średniej za głupotę. Ale jak tego komentarza się nauczyć, jak nie przez praktykę i robienie tych filmów? Dlatego mam do Was pytanie, jak to widzicie?

Od siebie mogę jeszcze dodać, że mój kanał nie wystartowałby szybko, zdaje sobie sprawę z moich problemów i ciągle pracuję nad poprawieniem pewnych mankamentów.