Zagrajmy w...
jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o' - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o' (/showthread.php?tid=2859)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o' - SCARS - 01-02-2013 21:35

Zasada matka - Shogun to Shogun, a nie żaden szkodnik, nazywamy rzeczy po imieniu. Posty, gdzie autorzy bawią się w nowomowę będą sukcesywnie usuwane od 09.02 - app

czesc. Tytuł tematu jest oczywiscie for-the-lulz.
Dzisiaj trafłem na taki kwiatuszek

http://www.youtube.com/watch?v=U7Oln10ULVA (film wrócił)

Wiecie juz dlaczego tyle minecrafta? Bo Burak zgody nie dal na inne gry :P
[/trolololo]

Film wyżej został usunięty, jednak jeśli ktoś jest sprawą zainteresowany to istnieje TEN KANAŁ gdzie jest co nieco powiedziane. Zwłaszcza film buraka - app


RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o' - Rexlu - 01-02-2013 22:21

hah tego jeszcze nie słyszałem ^^


RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o' - Elwood - 01-02-2013 22:34

To jest zabawne. Burak tępi ,,żebranie o łapki'', ale już przeciwko nagrywaniu majnkrafta nie ma nic przeciwko.


RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o' - MrChmielOO - 01-02-2013 22:45

@up
troszkę zdanie nie składne

a tak swoją drogą myślę, że takie zachowanie o którym piszesz Elwood można podciągnąć pod termin podwójnej moralności;p


RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o' - punio7 - 01-02-2013 22:45

Mafia burakowska. Składaj nam raporty albo wypad z YouTuba.


RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o' - Rexlu - 01-02-2013 23:27

Za niedługo w gazetach:

Fala usunięć kont lets playerów z yt.


RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o' - fszeker - 02-02-2013 02:24

Shogun to człowiek troszkę zacofany umysłowo. Oprócz opowiadania o całym swoim życiu w każdym filmiku czy na tsie jeszcze plecie kompletne bzdury i kłamstwa i teorie spiskowe tworzy o youtubie. Pamiętam jak słyszałem od niego, że: "YouTuberzy nie mówią o swoich zyskach bo boją się konkurencji. Ja się niczego nie boję więc się dziele każdym calem moich zarobków z YT." Nie wiem co go walnęło, ale to chyba coś ciężkiego jak w każdej umowie parterskiej masz disclousuere o niedzieleniu się statystykami zarobków.


RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o' - JudiMakeFun - 02-02-2013 09:17

Jak chodzi akurat o te statystyki to mając partnera od yt można pokazywać jakie ma się zarobki z danego miesiąca, ale nie można pokazywać szczegółów, czyli ile jest kliknięć w reklamy lub ile wynosi łączne RMP strony.

Co do samego filmu mocno mnie rozbawił :)


RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o' - yahoo - 02-02-2013 12:56

Ej, on chyba trolluje, no bez przesady...:D


RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o' - Zakreble - 02-02-2013 13:46

Hmmm teraz Szogun stworzył kanał odnośnie gier, ciekawe czy sam wystąpił o "Buraczaną Zgodę Na Nagrywanie" czy robi to nielegalnie...

Jeśli nielegalnie to pewnie FBI,CIA,BBC już się nim zajmą : (