Zagrajmy w...
Nowa strona kanału na Youtube - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: Nowa strona kanału na Youtube (/showthread.php?tid=2904)

Pages: 1 2 3 4


Nowa strona kanału na Youtube - ogm - 08-02-2013 19:13

Witam
Dla tych, którzy jeszcze się nie natknęli lub nie obserwują większych kanałów zagranicznych:

http://www.youtube.com/user/freddiew
http://www.youtube.com/user/mysteryguitarman

Jeżeli wszystko jest tak jak u mnie to powinniście ujrzeć bardzo nieprzejrzystą stronę kanału dwóch dość popularnych youtuberów. Wysyłałem znajomemu i widział to samo ale dla pewności zamieszczam screen:

[Image: beztytuuifp.png]


RE: Nowa strona kanału na Youtube - Elwood - 08-02-2013 19:44

Ugh. Coraz bliżej fejsbuka.


RE: Nowa strona kanału na Youtube - JudiMakeFun - 08-02-2013 19:45

YouTube się uwstecznia, skoro zamierza to wprowadzić...


RE: Nowa strona kanału na Youtube - ogm - 08-02-2013 20:55

@Elwood Też bardzo przypomina mi facebook.
Możemy mieć nadzieję, że nie wprowadzą. Jednak znając Google to i tak prędzej czy później się pojawi -.-


RE: Nowa strona kanału na Youtube - Malix - 08-02-2013 21:12

To nie ma być w stylu Facebooka tylko G+. Google gdzieś tam mówiło że chce wszystko unormować - patrz podobieństwa Gmaila, G+ i właśnie YT.


RE: Nowa strona kanału na Youtube - fszeker - 08-02-2013 21:14

Cóż. Trudno powsrzymać rewolucję słabych grafików i desginerów z google.
"Odejmijmy im jeszcze bardziej funkcji personalizacji"
Co do stylu i minusów to IMO rozszerzanie kanału na całą stronę to już przesada. Nawet facebookowe timeline wyglądają lepiej bo są szczupłe, smukłe :P


RE: Nowa strona kanału na Youtube - ogm - 09-02-2013 01:26

Kiedy wejdziecie w Panel kanału (Menadżer filmów -> Panel) możecie znaleźć opcję "Dodaj Widżet". Są to jakieś dodatkowe opcje oraz "Add a cover image for your channel". Wygląda na to że to jest sposób na uzyskanie takiego wyglądu. Jednak ja nie zamierzam korzystać dopóki nie wprowadza mi przymusowo.


RE: Nowa strona kanału na Youtube - Fvinter - 09-02-2013 03:22

Jak mi się nowy YT nie podoba to ten wygląd kanałów jest dla mnie dużo bardziej przejrzysty niż to co jest teraz. Ogólnie nie jest to takie klaustrofobiczne i napchane w jednym miejscu.


RE: Nowa strona kanału na Youtube - Andzia639 - 09-02-2013 03:22

Niestety wam może się nie podoba design, mi w sumie też nie ale nie o to mi chodzi tak właściwie. TO co mi najbardziej dokucza w tych nowych wyglądach, zmianach etc. jest fakt że wszystko jest wprowadzane i zmieniane co chwilę, YT już od ile już ? 1-2 lat ? Zmienia ciągle co kwartał (jak nie szybciej) swój design nie dając zwykłemu użytkownikowi szansę przyzwyczaić się, brakuje mi tej stabilności jak w przypadku konstytucji USA która ani razu nie została kompletnie zmieniona od podstaw lecz dodawano do niej pojedyncze poprawki bo po prostu zaszła taka potrzeba i społeczeństwo ich chciało (taaa wiem, ale wtedy był trend na prohibicję...), właśnie tego rodzaju stosunku na linii YT-Społeczność brakuje mi najbardziej


RE: Nowa strona kanału na Youtube - ogm - 09-02-2013 12:07

Ja osobiście lubiłem 3 momenty w życiu YouTube. Przed zakupem portalu przez Google. Po tej transakcji jeszcze przez 2-3 lata. Oraz tak około rok temu jeszcze było ok. Reszta była zepsuta albo przez Google albo społeczność. Jednakże teraz coraz bardziej idziemy w stronę ujednolicenia YouTube i Google+ czy samego google.com. A sugestia, że przypomina coraz bardziej Facebook nie jest mylna bo sam Google+ został stworzony jako konkurencyjny serwis i według mnie jest niewypałem.
Szczerze powiem, że jestem przeciwny włączaniu YT kompletnie pod skrzydła Google. OK Niech mają jakieś powiązania (choćby to, że można założyć konto tylko przez gmail). Jednak Idąc w tę stronę dojdziemy do momentu gdzie domena YouTube przestanie istnieć. Ja nie widzę innej drogi w rozumowaniu Google.