Zagrajmy w...
Nie można nagrywać gier z emulatorów. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Nie można nagrywać gier z emulatorów. (/showthread.php?tid=294)



Nie można nagrywać gier z emulatorów. - MultiGameplayGuy - 20-05-2011 21:40

Witam !

Otóż mam problem związany z nagrywaniem gier przy użyciu emulatorów.
Załóżmy - chcę nagrać grę Asterix (na pegasusa), używam do tego emulatora Nestopia. Gra ładnie chodzi itp. do czasu gdy włączę frapsa. Gra nagra się do 5 sekund i nagle się wszystko zacina łącznie z komputerem, czarny ekran, dziwne dźwięki i jedynym rozwiązanie jest resetowanie laptopa.

Jeżeli mieliście taki problem i znacie rozwiązanie, prosiłbym o pomoc !
Pozdrawiam !


RE: Nie można nagrywać gier z emulatorów. - MrZupapl - 20-05-2011 22:03

Należy Ci się karny kutas za napisanie, że gra jest z pegasusa!

Fraps nie lubi emulatorów. Ja używam do tego HyperCam2. Podobno do emulatorów dobra jest Camtasia Sudio.


RE: Nie można nagrywać gier z emulatorów. - MultiGameplayGuy - 20-05-2011 22:24

Jeżeli coś pomyliłem to przepraszam :P

Czyli mówisz żeby spróbować jednak HyperCama2 ? Też nad tym myślałem, ale bałem się na dużej utracie jakości.


RE: Nie można nagrywać gier z emulatorów. - Likki - 21-05-2011 14:35

@MultiGameplayGuy

Konsola na którą wyszła ta gra nazywała się Nintendo Entertainment System - w skrócie NES. Pegazus był jedynie jej ruską podróbką.

Co do nagrywania z emulatorów - z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że nie spotkałem się jeszcze z programem, który nadawał by się do tego celu lepiej, niż Camtasia Studio w wersji 7. Wystarczy skonfigurować kodek, zaznaczyć obszar ekranu do nagrywania - i jazda. Dodatkowo dostajesz łatwe w obsłudze narzędzia do prostej edycji wideo - o niebo lepsze niż to, co oferuje WMM.

Adobe Premiere, czy Sony Vegas to to nie zastąpi, drogie jak choroba i zawieszać się lubi - jednak ilu zagrajmerów tak naprawdę wykorzysta bardziej zaawansowane funkcje dostępne w wymienionych przeze mnie programach? I ilu spośród nich NAPRAWDĘ kupi na ten program licencję? Zaś awaryjność Camtasii jest praktycznie zerowa, w zestawieniu z WMM...


...choć gier korzystających z DirectX tym programem się niestety nie nagra.


RE: Nie można nagrywać gier z emulatorów. - appareil - 21-05-2011 15:48

Quote:używam do tego emulatora Nestopia
FCEUX, now.
I nagrywaj wewnętrznym nagrywaniem, bo chyba jako jedyny nie ma go skopanego.


RE: Nie można nagrywać gier z emulatorów. - MrZupapl - 21-05-2011 19:38

A ja polecę Jnes. Fraps przy nim nie ssie i ładnie nagrywa.