Zagrajmy w...
... - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: ... (/showthread.php?tid=2968)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


... - Fideliti - 18-02-2013 21:00

Pisanie czegoś bez wielu dowodów jest bez jakiegokolwiek sensu (: a na słowo nikt mi nie uwierzy. Jebać ten temat ;]

a same osoby które wiedzą jak było boją się wypowiadać.


RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.) - Kazjoroki - 18-02-2013 21:14

Bardzo napisane i wytłumaczone jak dla mnie sprawa jest w 100% do zażegania.


RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.) - mowmisaczek - 18-02-2013 21:28

@Kazjoroki Dla ciebie tak , dla mnie nie . I co mam zrobic nie pujsc na policje ?


RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.) - MrChmielOO - 18-02-2013 21:32

(18-02-2013 21:28 )mowmisaczek Wrote:  @Kazjoroki Dla ciebie tak , dla mnie nie . I co mam zrobic nie pujsc na policje ?

"pujsc" to ty możesz po słownik.


RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.) - RevBoard - 18-02-2013 21:32

Wszystko, co Negatyw zamieścił w swoim poście, jest jak najbardziej prawdą. Jednakże chciałbym dodać kilka słów od siebie. Otóż podczas całej afery, złodziejami nazywani byli Negatyw,Maciek a także ja.Smutne, że nikt nie zauważył, że Lukz1337 oraz Azaell byli twórcami.Niestety nie pomyślałem wcześniej, aby pobrać z kanału Luk'a filmy prezentujące takie programy jak "Lukz Tools" który posiadał takie opcje jak wyłapywanie IP osoby, która była online na skype bez potrzeby posiadania jej w znajomych (tak właśnie owa grupa DDosowała livestreamy oraz ludzi).Sam byłem wielokrotnie ofiarą DDosów, a także ofiarą bot'a dislike'ującego.

Tyle ode mnie.


RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.) - Aripa - 18-02-2013 21:37

wszystkiego się spodziewałem ale Deltiego ;o


RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.) - mowmisaczek - 18-02-2013 21:37

@RevBoard Tak zauważyliśmy ale że to negatyw i maciek to "promowali" to oni najbardziej dostali bo twórcy minecash się nie wychylali


RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.) - Krakenos - 18-02-2013 21:42

"Pujść" to sobie możesz ale zgłoszenia raczej od Ciebie nie przyjmą.
Co do tematu niby wszystko ładnie pięknie, wyjaśnia niby sprawę ale jak na moje nie ma żadnej wiarygodnej osoby w tym wszystkim. Więc przy każdym temacie/wyjaśnieniu jest szansa że to kolejne wymysły ;)


RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.) - Gimper - 18-02-2013 21:56

Quote:Osoby poszkodowane przez DDoSy :
(...)
-Gimper
Serio? Nie zauważyłem.


RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.) - Fideliti - 18-02-2013 22:01

(18-02-2013 21:56 )Gimper Wrote:  
Quote:Osoby poszkodowane przez DDoSy :
(...)
-Gimper
Serio? Nie zauważyłem.

Byles atakowany ^^ a raczej Twoje live'y