Zagrajmy w...
Mikrofonu poszukuje - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Mikrofonu poszukuje (/showthread.php?tid=2973)



Mikrofonu poszukuje - kruskader - 19-02-2013 14:16

Szukam jakiegoś mikrofonu to 150 zł.
Problem mam taki, że nie mam go gdzie postawić. Nagrywam z konsol siedząc na tapczanie, naprzeciw TV, lapek stoi obok mnie. Ewentualnie mogę postawić go na taborecie między mną a TV, ale to będzie z metr od mych ust.


RE: Mikrofonu poszukuje - Kazaod - 19-02-2013 14:51

Logitech microfone desktop usb (taki z jakim zaczynał tivolt) jest dobrym mikrofonem fakt ze jest stojącym mikro nie przeszkadza w mówieniu do niego z większej odległości tym bardziej ze jest moim zdaniem strasznie czuły


RE: Mikrofonu poszukuje - Miwoli - 19-02-2013 15:34

A ja polecam Creative Fatal1ty Gaming Headset HS-800. Fajny mikrofon z słuchawkami, wypinany i dość czuła. Seto nagrywał nim na początku. I Rock.


RE: Mikrofonu poszukuje - Malix - 19-02-2013 15:37

No to może jak nie masz gdzie postawić, kup sobie Creative HS-1000? Cena to około 80-100zł, a jakość jest niezłą jak na taką cenę.

Jak później będziesz miał kasę, to kupuj pojemnościówki.


RE: Mikrofonu poszukuje - kruskader - 19-02-2013 16:43

(19-02-2013 15:34 )Miwoli Wrote:  A ja polecam Creative Fatal1ty Gaming Headset HS-800. Fajny mikrofon z słuchawkami, wypinany i dość czuła. Seto nagrywał nim na początku. I Rock.

Mój brat miał taki, nawet używałem raz, bardzo mi się podobał. Miał nawet mi oddać jak kupi se nowy, ale się rozwalił...-_-
I chyba ten wezmę.