Zagrajmy w...
Poszukuję klawiatury - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Poszukuję klawiatury (/showthread.php?tid=3083)



Poszukuję klawiatury - Miwoli - 12-03-2013 22:07

Witam
Chciałbym kupić klawiaturę do grania. Mam tylko problem, że nie wiem jaką. Przede wszystkim ma być wygodna. Chciałbym jakieś podświetlenie i makra. Przydał by się jakiś wyświetlacz, ale to nie jest obowiązek. Enter powinien być standardowy europejski duży, a spacja normalna.
Cena: do 200 zł
Zastanawiałem się nad Microsoft SideWinder X4 (ale nie ma zbyt wiele funkcji i ma wydłużoną spacje, a za mały enter)
Myślę też nad Logitech G105 (nie umiem znaleźć wersji nie MW3) albo nad czymś od Razera (ale ceny odstraszają).
Z góry dzięki za wszelaką pomoc.


RE: Poszukuję klawiatury - Andzia639 - 12-03-2013 23:13

Sidewinder X4 nie ma małego entera, to tylko pozory ale owszem wydłużona spacja wymaga przyzwyczajenia się.


RE: Poszukuję klawiatury - Mankom - 22-04-2013 11:36

Polecam ci sprzęt firmy A4Tech. Mam klawiaturę X7 G800V, która posiada makra, przyciski wsad i strzałki z gumowymi nakładkami, przyciski do głośności i kontrolowania muzyki w wmp, 5 profili i możliwością wyłączania przycisku windowsa (tego,co zrzuca grę na pasek). Kosztowała mnie tylko 80zł, a mają pewnie i lepsze. Tani i wygodny sprzęt dla graczy ;)


RE: Poszukuję klawiatury - Infelicity - 22-04-2013 14:49

Razer to gówno, tak jak w przypadku BMW płacisz nie za produkt, a za śmieszny zielony wywijasek.


RE: Poszukuję klawiatury - Miwoli - 22-04-2013 15:13

Okey
Dzięki za każdą pomoc, ale zakupiłem Cyborga V7.
Dział można zamknąć :D