Zagrajmy w...
Partnerstwo i wynikający problem - help! - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Partnerstwo i wynikający problem - help! (/showthread.php?tid=3085)



Partnerstwo i wynikający problem - help! - flazax - 13-03-2013 01:12

Witam!
Jakiś tydzień temu, uzyskałem dostęp do wzięcia udziału w programie partnerskim Youtube, z resztą jak każdy, bo to było w menadżerze moich filmów. Zweryfikowałem partnera, no i jestem "nim", następnie połączyłem konto z AdSense, bo wiadomo, byłem łasy hajs. Lecz po dokładnym przeanalizowaniu umowy, stwierdziłem, że to nie ma sensu i wysłałem aplikację o usunięcie mojego konta AdSense.
I teraz moje pytanie: Czy na tym koncie, na którym właśnie byłem na AdSense, gdy nazbieram więcej oglądalności, będę mógł przyłączyć się do jakiegoś networku? Ja byłem zupełnie zielony w tych sprawach, aż do chwili, gdy przeczytałem umowę - serce miałem przy gardle, można powiedzieć, a wiadomo, nie chcę mieć żadnych problemów.

Więc jak niby dalej jestem "partnerem" po tej sms'owej weryfikacji partnera, będę mógł przystąpić do jakiegoś Networku?


RE: Partnerstwo i wynikający problem - help! - Kadżitas - 15-03-2013 15:06

Tak, możesz przystąpić, ta weryfikacja nic nie robi w zasadzie oprócz tego, że masz możliwość wrzucania dłuższych filmów.