Zagrajmy w...
Czym nagrywać poniżej directX 9? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Czym nagrywać poniżej directX 9? (/showthread.php?tid=3105)



Czym nagrywać poniżej directX 9? - Kabato - 17-03-2013 12:07

Witam otóż mam problem z nagrywaniem z gier poniżej directX 9 (chodzi dokładniej o neverwinter nights diamentowa edycja ) i zna ktoś dobry program do nagrywanie tego typu gier bo przejrzałem chyba już wszystkie i żaden nie działał program nie musi być darmowy (i byle nie fraps ) dzieki wszystkim za przydatne odpowiedzi


RE: Czym nagrywać poniżej directX 9? - Kubacz98 - 17-03-2013 12:48

Może MSI Afterburner, mnie nigdy nie zawiódł. Wszystkie filmy, które są na moim kanale nagrywam tym właśnie programem.


RE: Czym nagrywać poniżej directX 9? - krysztal - 17-03-2013 13:32

możesz też nagrywać w oknie, takie stare gry i tak dużych rozdziałek nie obsługują


RE: Czym nagrywać poniżej directX 9? - FrikuZG - 19-03-2013 23:11

Niestety Action! nie radzi sobie z takimi grami ale ma za to fajną opcję nagrywania okna także jest to jakieś rozwiązanie. No i Fraps którego tak nie chcesz powinien to spokojnie nagrać zważając na to że jest to dość stara gra więc jej wymagania nie będą zbyt wysokie fraps może być w sam raz :)


RE: Czym nagrywać poniżej directX 9? - Rexlu - 30-03-2013 13:11

Został fraps. Ostatnio nagrywałem nim directx 3 albo 5. Niezastąpiony. Oczywiście niektórych rzeczy się nie dało ale samą grę owszem :)


RE: Czym nagrywać poniżej directX 9? - Andzia639 - 31-03-2013 16:40

Z tego co mi wiadomo Dxtory ostatnio znacząco poprawiło kompatybilność programu z grami korzystającymi ze starszych wersji DirectX ale podejrzewam że chodziło głównie o wersje 7 i 8


RE: Czym nagrywać poniżej directX 9? - Rexlu - 02-04-2013 14:19

Friku po włączeniu gry na directx, opcja okna się crashuje ;f