Zagrajmy w...
Zmiany na YouTube - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Zmiany na YouTube (/showthread.php?tid=3124)



Zmiany na YouTube - Harley - 21-03-2013 11:04

Dziś rano postanowiłem razem z kawą zasiąść przed komputerem i odwiedzić mój kanał YouTube. Jak się okazało to nastąpiły kolejne zmiany, a mianowicie brak ilości subskrypcji jakie posiadam(mówię o kanałach które nie zmieniły jeszcze wyglądy na nowy). Pasek z napisem subskrypcje totalnie zniknął co mnie totalnie dobija. Odwiedziłem inny kanał i subskrypcje można zobaczyć tylko na cudzym kanale a nie na swoim, i to w innej formie niż wcześniej.
Jeśli YouTube zacznie wprowadzać coraz więcej zmian to ludzie prawdopodobnie przestaną wrzucać filmiki. I nie mówię tu tylko o głupich subskrypcjach ale o wszystkich nowościach jakie wprowadzono od 2012.
A Wy, co sądzicie o zmianach?


RE: Zmiany na YouTube - MircoCroCop - 21-03-2013 11:37

Jest dobry i kreatywny, ułatwia dostęp do ważniejszych informacji przez świeżo odwiedzającą osobę. Jedyne co cały czas potrafi mnie wkurwić to na głónej tablicy; 'Wybrane, bo obejrzałeś' - największa pomyłka YouTube'a.


RE: Zmiany na YouTube - Falc00n - 21-03-2013 12:00

O ile zmiana wyglądu kanałów na ten z szarym paskiem na górze była spoko (mimo że na początku ludzie strasznie narzekali) to nowy wygląd kanałów i kolejne zmiany jakie wprowadza YT są zupełnie nietrafione. Wszędzie musi być biel, coraz mniej możliwości personalizacji, już nawet nie będziemy mieli pełnej strony dla kanału, będzie trzeba się gnieździć między paskami z głównej. Też właśnie zauważyłem zmianę z subskrypcjami i też uważam że jest to zła zmiana. Niektórzy mogą powiedzieć, że suby o niczym nie świadczą i najważniejsze są wyświetlenia, ale wg mnie właśnie ta "pusta" liczba pokazywała ilu ludziom na tyle spodobały się moje materiały, żeby ten przycisk kliknąć. Zawsze miło było spojrzeć i pogratulować sobie "o, zdobyłem te 500 widzów", albo pomarzyć "ciekawe kiedy dobiję do 1000". Osobiście bardzo mi się to podobało. Na razie niby wciąż można sprawdzić ilość widzów, ale śmiem twierdzić że w niedługim czasie subskrypcje znikną z YT. Najsmutniejsze jest to, że co by się nie stało i tak zostanę i będę nagrywał na youtubie, mimo że z początku zmiany będą bardzo ciężkostrawne. Taka bezsilność działa mi na nerwy, fajnie byłoby gdyby społeczność zgłosiła w jakiś sposób swój sprzeciw youtubowi.


RE: Zmiany na YouTube - GTOqw - 21-03-2013 13:01

@UP W jaki sposób subskrybcje mają zniknąć z YT - w jaki sposób wyobrażasz sobie potem funkcjonowanie kanału (np. tego większego co ma kilka tyś widzów?) Przecież do kogoś materiał ma docierać - z jednej strony dziwi mnie fakt że wszyscy tak namiętnie wpatrują się w liczniki subów. Przecież subskrybcja nie jest dla Ciebie drogi twórco, tylko Twojego widza, żeby w przyszłości zamiast szukać filmów, które mu się spodobały miał wszystko ładnie na talerzu (czyt. stronie głównej) Kanał ma być przejrzysty dla widza, a nie dla Ciebie. Wg mnie teraz jest lepiej - zamiast wędrować po zakładkach kanału teraz można sobie scrollować w dół i zobaczyć wszystko to co jest warte uwagi. Dobrze wiemy że YT jest monopolistą jeżeli chodzi o oglądanie filmów online - i co Ci da sprzeciw? Albo się przystosujecie, albo szukajcie innych videoserwisów i krzyżyk wam na drogę. Dzisiaj YT to potężny moloch (w dodatku pod skrzydłami Google) i raczej nic nie wskazuje na to żeby ta sytuacja się zmieniła.
Pozdrawiam


RE: Zmiany na YouTube - LamaTiVi - 21-03-2013 16:12

W jaki sposób można zmienić wygląd 'kanau' na ten nowy?


RE: Zmiany na YouTube - Innominatus - 21-03-2013 16:15

http://www.youtube.com/onechannel

Nie musisz dziękować.


RE: Zmiany na YouTube - Harley - 21-03-2013 19:52

Wie ktoś może jak przywrócić wygląd youtube na ten stary?


RE: Zmiany na YouTube - GTOqw - 21-03-2013 21:07

ten sam link, który podano wyżej


RE: Zmiany na YouTube - ErykCoa - 21-03-2013 21:10

Tym samym linkiem, co podał Innominatus. Jeżeli masz nowy, i wejdziesz w niego, to zamiast przycisku zmiany na nowy, będziesz miał przycisk zmiany na stary.


RE: Zmiany na YouTube - Harley - 21-03-2013 21:17

Dobrze, dziękuje wszystkim :)