Zagrajmy w...
Strona główna YouTube - pytanie - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Strona główna YouTube - pytanie (/showthread.php?tid=3132)



Strona główna YouTube - pytanie - Grzesiiu - 21-03-2013 21:48

Witam : )

Chciałbym się zapytać,jak wygląda sprawa strony głównej YouTube a dokładniej kategorii np. "Gry" w której znajdują się filmy.
Pytanie brzmi,czy trzeba mieć partnerstwo aby np. mój film się tam znalazł? Jeśli nie,to jakie trzeba mieć wymogi? Słyszałem,że od 5k wyświetleń i 100 kciuków w górę pod filmem i jakie warunki trzeba spełnić,aby film był na głównej (youtube.com) bez zalogowania.

Nie mam pojęcie,dlatego pytam.

Pozdrawiam.


RE: Strona główna YouTube - pytanie - McTheLipen - 21-03-2013 21:58

Żeby film znalazł się w tej kategorii na pewno partnerstwo nie jest wymagane, a co do tych 5 tyś wyświetleń i 100 łapek też pewnie to tak nie działa, bo nawet teraz wszedłem w tę kategorię i zobaczyłem film, który ma 400 wyświetleń 15 łapek.

W tej kategorii są jeszcze inne podkategorie i mi wydaje się, że to działa tak, że 4 filmy z danej podkategorii są tam wyświetlane i jeśli film z minecrafta ma 100 tyś wyświetleń i będzie w tym dniu czy tygodniu najpopularniejszy to się tam znajdzie ale też film z np. simsów który ma 200 wyświetleń też się tam znajdzie bo jest najpopularniejszy w danej podkategorii a ilość łapek według mnie nie ma aż tak wielkiego znaczenia.