Zagrajmy w...
The Ultimate Doom - Jako let's play - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: The Ultimate Doom - Jako let's play (/showthread.php?tid=316)



The Ultimate Doom - Jako let's play - MultiGameplayGuy - 06-06-2011 19:57

Witam !

Ostatnio zaczynam się powoli rozwijać, ale w moich materiałach brakuje klasyków. Ostatnio zacząłem znowu pykać w Dooma i powiem że gra się świetnie. I teraz do was kieruje pytanie, czy warto kręcić let's play z Dooma? Czy będzie to się podobać ludziom , i co najważniejsze, czy nie jest to aż tak oklepane jak np. Minecraft.

Pozdrawiam !


RE: The Ultimate Doom - Jako let's play - MrSetoKami - 06-06-2011 20:35

Ja uważam, że jeżeli masz tylko chęci do nagrania tego to jak najbardziej nagrywaj. Ważne, żeby się nie zmuszać i grać w to co się chce. Widzowie są różni i jednym będzie się podobać a innym nie (np. dzieciom dla, których liczy się tylko grafika :/). Klasyków brakuje jako LP. Sam mam bardzo dużo pomysłów ale jeszcze więcej problemów z odpaleniem na nowych systemach. Także ja jestem za :)


RE: The Ultimate Doom - Jako let's play - Mide - 06-06-2011 20:37

By Doom you mean Doom, the first Doom? Znaczy się pierwsza część ta sprzed lat? - Szczerze? Jak chcesz to rób ja odradzam, mnie osobiście ciężko będzie przyciągnąć do takiego LP, nie ma czym - jedna wielka sieka w wykonaniu 1 człowieka na potworach. Nic ciekawego - ale to moje zdanie może inni będą mieli coś bardziej pochlebnego do powiedzenia. Ja Ci za to sugeruje machnąć jakiś klasyk platformy niestety nic mi do głowy nie przychodzi chwytliwego narazie - jak coś sobie przypomnę to Ci podrzuce jakiś pomysł.


RE: The Ultimate Doom - Jako let's play - punio7 - 06-06-2011 20:43

Doom jest oklepany.


RE: The Ultimate Doom - Jako let's play - MultiGameplayGuy - 06-06-2011 20:52

W sumie - takie bieganie i nawalanie potworów to wprawdzie nic ciekawego... tu macie racje. A może z takich starszych gier (no i takich gier które pamiętam jak byłem dosyć mały) - Kapitan Pazur? :D Gra dosyć niezła, tutaj macie filmik z tej gry: http://www.youtube.com/watch?v=4kLzSDnpil0 (nie mój).

Co powiecie o tym?


RE: The Ultimate Doom - Jako let's play - Mide - 06-06-2011 20:53

O właśnie to już lepiej przynajmniej ma fabułę - tylko nie pamiętam jaką - dawno w to grałem :P


RE: The Ultimate Doom - Jako let's play - MrSetoKami - 06-06-2011 22:39

Jedna z moich też na liście :D Z nią nie ma problemów by ją odpalić :) spokojniutko się nagrywa :)


RE: The Ultimate Doom - Jako let's play - MultiGameplayGuy - 07-06-2011 14:57

Okej, tak więc wybrałem sobie dwie gierki. Kapitan pazur oraz Kajko i Kokosz: Szkoła latania (jedna z pierwszych moich gier które dostałem, znalazłem je gdzieś na półce :) ). Temat można zamknąć - no chyba że ktoś chciałby jeszcze pogadać.


RE: The Ultimate Doom - Jako let's play - Sworson - 07-06-2011 15:03

Rób, co chcesz i jak chcesz. Możesz nagrywać, nawet Minecrafta jak chcesz. Ale mnie w to nie mieszaj.


RE: The Ultimate Doom - Jako let's play - Lavos - 09-06-2011 22:35

Nudna gra, wątpię czy komentarz byłby ciekawy.