Zagrajmy w...
Nowa seria na kanale Rocka - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Nowa seria na kanale Rocka (/showthread.php?tid=3188)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7


Nowa seria na kanale Rocka - Andre - 01-04-2013 16:47

Rock wprowadza nową serię na swój kanał - Minecraft z Mikołajem. Jak wiadomo ostatnimi czasy pan R. marzekał na mniejszą ilość subków/wyświetleń. Czyżby chciał zachęcić rzeszę minefagów do przejścia na swój kanał? :<

Wideo:





RE: Nowa seria na kanale Rocka - Elwood - 01-04-2013 16:56

Wierzę, że Miszor zostanie godnym dziedzicem swego ojca.


RE: Nowa seria na kanale Rocka - Innominatus - 01-04-2013 16:58

[spoiler][Image: Poisson%2Bd%2Bavril-2.jpg][/spoiler]


RE: Nowa seria na kanale Rocka - fejmus - 01-04-2013 17:36

Ludzie, czy wy już do reszty na łeb upadliście? Kogo to obchodzi, że 1 kwietnia wstawił sobie materiał z synem? To jest jego kanał i może robić co mu się żywnie podoba.
Rozumiem, nie zgadzać się w pewnych sprawach z nim, ale to już podchodzi pod lekkie prześladowanie, żeby czaić się aż on wstawi jakiś materiał, co wam nie podchodzi pod grdykę.
Jak mają prowadzić się tutaj dyskusje z sensem jak z kolejnych normalnych materiałów robicie dramy? Ni to żart na prima aprilis jak podał Inno, ni to gameplay. Po prostu gra z synem, c'mon.
Jeśli kogoś uraziłem tym "uogólnieniem" to przepraszam. Przez takie wątki przybywa więcej dzieci i trolli.


Ekhm, i nie, nie jestem jego fanboyem, ani nic z tych rzeczy.


RE: Nowa seria na kanale Rocka - Infelicity - 01-04-2013 17:48

Ten temat...
[Image: 177-double-face-palm.jpg]


RE: Nowa seria na kanale Rocka - Kefrus - 01-04-2013 21:29

[Image: 1341552255999.jpg]


RE: Nowa seria na kanale Rocka - Asasinek - 01-04-2013 22:19

Dziwi mnie to tym bardziej, że Rock mówił, iż YT jest zalewany przez LoL'a i MC, a teraz sam nagrywa z tych dwóch gier? Tym bardziej, że te odc. z Mikołajem nie przypadają mi do gustu bo przeszkadza on Rockowi, kiedy ten ma coś ciekawego do powiedzenia...


RE: Nowa seria na kanale Rocka - Kefrus - 01-04-2013 22:24

(01-04-2013 22:19 )Asasinek Wrote:  kiedy ten ma coś ciekawego do powiedzenia...

[Image: funny-sports-pictures-quadruple-facepalm...290948.jpg]


RE: Nowa seria na kanale Rocka - Gwym - 01-04-2013 23:31

(01-04-2013 22:19 )Asasinek Wrote:  Dziwi mnie to tym bardziej, że Rock mówił, iż YT jest zalewany przez LoL'a i MC, a teraz sam nagrywa z tych dwóch gier?

Co jest w tym dziwnego? Przecież to Rock. Ten sam człowiek który mówił, że on stara wrzucać się na swój kanał content który jest w jego mniemaniu uważany za mało popularny, a patrząc na jego przesłane filmy i na jego stream'y dochodzę do innych wniosków, a mianowicie tego, iż on usilnie stara się wpisać w „Trendy" na rodzimej tubie. Czy dramy z udziałem Grocka nie nauczyły nikogo, że jedną sprawą jest to co robi, a jeszcze inną, to co nagrywa w vlogach?


RE: Nowa seria na kanale Rocka - Elwood - 02-04-2013 00:45

Quote: Ten sam człowiek który mówił, że on stara wrzucać się na swój kanał content który jest w jego mniemaniu uważany za mało popularny,

On tak powiedział? Serio tak powiedział? xDDD