Zagrajmy w...
Pomoc z Konkursem/Event - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Pomoc z Konkursem/Event (/showthread.php?tid=3194)



Pomoc z Konkursem/Event - przeGrajmy - 02-04-2013 14:13

Hej!
Osiągnąłem już liczbę widzów dla, której przydałby się film z podziękowaniem za x liczbę widzów.
Nagrywam let's play'je z gier. Mam pustkę w głowię jak to zrobić.
Co byście chcieli zobaczyć jako podziękowanie?


RE: Pomoc z Konkursem/Event - gremlin - 02-04-2013 14:31

Stronę błędu 404 po wklepaniu adresu Twojego kanału.


RE: Pomoc z Konkursem/Event - ErykCoa - 02-04-2013 14:39

Za co chcesz dziękować swoim widzom? Za to, że robisz dla nich materiały, poświęcasz im zapewne dużo czasu i za to, że raczyli właśnie Ciebie oglądać?

Dla mnie takie filmiki z podziękowaniami są bez sensu (no chyba, że jakaś naprawdę duża liczba np. 100 tyś). Niektórzy robią z takich okazji konkursy, ale to tylko służy pozyskaniu łatwych subów.

Możesz podać osiągniętą liczbę widzów, wtedy ewentualnie można coś wymyślić. Jeżeli koniecznie chcesz to jakoś "uczcić", to idealne byłoby do tego rozpoczęcie serii o którą prosili Cię widzowie (oczywiście serię z gry, którą również sam lubisz)


RE: Pomoc z Konkursem/Event - Elwood - 02-04-2013 14:44

Octopus bawi i uczy.

[spoiler]

[/spoiler]


Quote: Dla mnie takie filmiki z podziękowaniami są bez sensu (no chyba, że jakaś naprawdę duża liczba np. 100 tyś).

Lol wut? Kiedy będzie miał dużo subówki to dziękowanie za puste liczby zaczyna mieć jakiś sens?


RE: Pomoc z Konkursem/Event - ErykCoa - 02-04-2013 15:06

Ma dokładnie taki sam sens jak uczczenie awansu w pracy. Na polskim yt większość molochów traktuję tworzenie wideo już jako pracę, nie jako hobby. Jeżeli coś sprzedajesz i idzie Ci to dobrze, możesz być z siebie dumnym. Oczywiście samo oszukiwanie 13-latków, że są wspaniali i że ich kochamy, za to, iż nacisnęli przycisk subskrypcji jest haniebne, wręcz żałosne. W świecie handlu rządzą inne prawa, a już na pewno panuje tam inna moralność, niż powinna.


RE: Pomoc z Konkursem/Event - Elwood - 02-04-2013 15:11

No tak, ale jakiś mniej znany jutuber zobaczy, że X dziękuje za 100k subówki i pomyśli ,,hej, ja też to zrobię!'', tak naprawdę mało się nad tym zastanawiając. Wiadomo, że dla większych gwiazdek liczy się przede wszystkim ilość, ale to nie jest coś godnego naśladowania. Rozumiem jeszcze świętować X filmów czy np. rok działalności.


RE: Pomoc z Konkursem/Event - przeGrajmy - 02-04-2013 20:38

(02-04-2013 15:11 )Elwood Wrote:  No tak, ale jakiś mniej znany jutuber zobaczy, że X dziękuje za 100k subówki i pomyśli ,,hej, ja też to zrobię!'', tak naprawdę mało się nad tym zastanawiając. Wiadomo, że dla większych gwiazdek liczy się przede wszystkim ilość, ale to nie jest coś godnego naśladowania. Rozumiem jeszcze świętować X filmów czy np. rok działalności.

Właśnie chce świętować 200 Filmów i 4 Lata na YT.


RE: Pomoc z Konkursem/Event - ErykCoa - 02-04-2013 21:07

(02-04-2013 14:13 )przeGrajmy Wrote:  Osiągnąłem już liczbę widzów dla, której przydałby się film z podziękowaniem za x liczbę widzów.

Po 6 godzinach:

(02-04-2013 14:13 )przeGrajmy Wrote:  Właśnie chce świętować 200 Filmów i 4 Lata na YT.

Jakoś nieszczególnie to się kupy trzyma..