Zagrajmy w...
Jak nagrywać obraz z kamerki podczas grania? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Jak nagrywać obraz z kamerki podczas grania? (/showthread.php?tid=3222)



Jak nagrywać obraz z kamerki podczas grania? - Gumek - 08-04-2013 20:57

Witam
Chciałbym poprosić o pomoc otóż ostatnio pewna osoba proponowała mi abym podczas moich ZagrajmyW... był obraz z mojej kamerki ale nie wiem jak to zrobić szukałem na forum ale nic nie znalazłem. Próbowałem na różne sposoby jednak nie wypalały. Mam nadzieje że mi pomożecie
Pozdrawiam :DD


RE: Jak nagrywać obraz z kamerki podczas grania? - xometr - 08-04-2013 21:02

Nie bardzo łapie o co ci chodzi. Chcesz żeby na nagraniu był obraz z gry a gdzieś w rogu drugi obraz z kamery jak grasz? Jeśli tak to co za problem, nagrywasz jedno i drugie a potem tylko montujesz w jakimś edytorze video.


RE: Jak nagrywać obraz z kamerki podczas grania? - Gumek - 08-04-2013 21:06

Tak o to chodzi ale właśnie nie wiem czym nagrać obraz z kamerki


RE: Jak nagrywać obraz z kamerki podczas grania? - Kubacz98 - 09-04-2013 11:03

Jak masz kamerke Logitecha to po prostu odpalasz program Logitech Webcam Software i tam już sobie ogarniasz. Ja osobiście nie miałem wielu kamerek, ale preferuje Logitecha.


RE: Jak nagrywać obraz z kamerki podczas grania? - xometr - 09-04-2013 11:32

Do każdej kamery jest dołączony soft którym można nagrywać, jeśli nie ma to większość edytorów wideo powinna mieć możliwość przechwytywania obrazu bezpośrednio z kamery.


RE: Jak nagrywać obraz z kamerki podczas grania? - punio7 - 10-04-2013 20:54

Nagrywając w Xsplitem możesz jednocześnie nagrywać obraz i kamerę. Open Broadcaster nie używałem ale o ile ma opcję nagrywania to również potrafi to robić.


RE: Jak nagrywać obraz z kamerki podczas grania? - DanzisPL - 25-05-2013 09:33

W mirrilis Action! dodali taką opcję, świetna sprawa :)