Zagrajmy w...
Youtube oszczędza serwery? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Youtube oszczędza serwery? (/showthread.php?tid=3252)



Youtube oszczędza serwery? - LamaTiVi - 22-04-2013 15:42

Siemka!
Ja mam coś u siebie nie tak czy youtube gdy nie jesteśmy 'zainteresowani' (czyli jesteśmy na innej stronie, a czegoś sobie słuchamy)filmem skraca go do jakiejś tam długości i dalej przestaje się ładować?


RE: Youtube oszczędza serwery? - ErykCoa - 22-04-2013 16:53

Twój post ma być oznajmieniem, czy pytaniem?

Jeżeli pytaniem to: tak, tak często jest, choć tylko jeżeli nie masz odpalonego danego filmiku, tylko pozostawiasz go do zbuforowania.

Jeżeli oznajmienie to, czy jest w tym coś złego? Wolę aby innym się nie ściągało jak nie oglądają, niż, aby mi się zacinało gdy oglądam.


RE: Youtube oszczędza serwery? - LamaTiVi - 22-04-2013 18:09

Pytaniem?


RE: Youtube oszczędza serwery? - appareil - 22-04-2013 21:06

Aż miałem sam o to zapytać. Często zdarza się, że gdy odpalam np. dwudziestominutowy film, youtube otwiera go np. jako półminutowy. Nie mam na myśli tego, że buforowanie staje w miejscu, tylko film wyświetla się jako trwający pół minuty. Trwa to dopiero od jakiś dwóch tygodni.


RE: Youtube oszczędza serwery? - kruskader - 22-04-2013 21:33

U mnie podobnie, ale zauważyłem, że częściej to występuje jeśli film mam włączony podczas przeglądania innej karty.


RE: Youtube oszczędza serwery? - Lugia007 - 23-04-2013 01:02

Miałam tak z kilka razy, ale zwykle wystarczyło przeładować stronę.


RE: Youtube oszczędza serwery? - punio7 - 23-04-2013 06:45

U mnie działo się coś takiego, kiedy nagle padł net. Reload również zawsze pomagał.


RE: Youtube oszczędza serwery? - Miwoli - 23-04-2013 12:22

Ja jak uruchamiam filmik np. pół godzinny na 1080p to ten filmik kończy się po np. 10 minutach i muszę odświeżyć stronę. A nie przeglądam w międzyczasie innych kart.


RE: Youtube oszczędza serwery? - kubs2000 - 23-04-2013 14:07

(22-04-2013 21:06 )appareil Wrote:  Aż miałem sam o to zapytać. Często zdarza się, że gdy odpalam np. dwudziestominutowy film, youtube otwiera go np. jako półminutowy. Nie mam na myśli tego, że buforowanie staje w miejscu, tylko film wyświetla się jako trwający pół minuty. Trwa to dopiero od jakiś dwóch tygodni.

też tak mam, oglądam jakiś film około np. 20 minutowy, jest np. 3 minuta i tak jakby film siee nagle urwał i skończył