Zagrajmy w...
Rendering oraz duża waga pliku - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Rendering oraz duża waga pliku (/showthread.php?tid=3275)



Rendering oraz duża waga pliku - maciejasty - 28-04-2013 11:59

Witajcie.

Mam problem z renderowaniem. Renderuję w Sony Vegas Pro 11 i rendering filmiku 12 minutowego zajmuję z 17 minut. Renderuję w Sony AVC/MVC 512kbps. Mój procesor to i5 3570k i karta to GTX 670. Chodzi mi o dobrą jakość filmu w 720p i jak najmniejszą wagę po zrenderowaniu. Mam internet 15mbps i upload 1.5mbps także dla mnie liczy się jak najmniejsza waga filmu w dobrej jakości. Będą to moje pierwsze filmy i chciałbym jak najlepszą jakość. Wrzucanie filmu który waży 375mb przy moim łączu 1.5mb upload zajmuję prawie godzinę. Może polecicie jakiś program renderujący i konwertujący do dobrej jakości przy najmniejszym rozmiarze filmu?

Z góry dziękuję i liczę na szybką odpowiedź. :)


RE: Rendering oraz duża waga pliku - bliem_bliem - 28-04-2013 12:33

Polecam windows media player. Żaden inny program aktualnie mu nie dorównuje.


RE: Rendering oraz duża waga pliku - ErykCoa - 28-04-2013 12:54

Jakość hd musisz mieć jak 144p...

Osobiście przy ponad dwa razy gorszym internecie wrzucam z bitrate 8 mbps, więc w 16 razy lepszej jakości niż ty. Jest to jednak nadal przeciętna jakość i daleko jej do oryginału. Fakt, przy moim łączu filmiki wysyłają się czasami przez 6-7 h, ale nie po to publikuje się coś w internecie, aby inni mogli podziwiać pixele.

Sony Vegas jest wystarczająco szybki i dobry.


RE: Rendering oraz duża waga pliku - maciejasty - 28-04-2013 13:09

Po prostu chodzi mi o to, żeby po wyrenderowaniu plik był w 720p w miare ok. jakości i ważył bardzo mało.


RE: Rendering oraz duża waga pliku - ErykCoa - 28-04-2013 14:18

A ja chcę Cie uświadomić, że wrzucanie filmiku w tak słabej jakości mija się z celem. Zresztą wysyłaj w jakiej jakości chcesz..


RE: Rendering oraz duża waga pliku - maciejasty - 28-04-2013 14:29

Chodzi o to, żeby plik miał dobrą jakość i małą wagę.


RE: Rendering oraz duża waga pliku - Tectologic - 28-04-2013 14:33

Mp4 w 6 mbps i przy Twoim uploadzie powinno być spoko. Ja wysyłam filmy czasami po 10 godzin i nie płaczę, że długo.