Zagrajmy w...
Reflinki - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Reflinki (/showthread.php?tid=3291)



Reflinki - Andżej - 01-05-2013 22:02





Nagrywanie to moja pasja xDD


RE: Reflinki - kubn2 - 02-05-2013 09:00

Ciekawi mnie czemu akurat do nich się przywaliłeś, bo jest jeszcze Rock, Rojo, którzy też grają w gry z portmmo.


RE: Reflinki - yahoo - 02-05-2013 14:16

Weź wyluzuj, ty myślisz, że oni charytatywnie te gierki robią?


RE: Reflinki - kubn2 - 02-05-2013 15:32

Jestem luźny jak najbardziej tylko się pytam czemu autor filmu czemu nie wymienił takiego rocka i roja, a to że na tym idzie trzepać hajs sam wiem bo sam dostaję kasę z tych refów.


RE: Reflinki - Hell_Baron - 02-05-2013 16:17

Podejrzewam, że znakomita część społeczeństwa internetowego wie o tym, że Rock i Rojo szukają sposobu na zarobek w każdej dostępnej formie, więc sądzę, że wspominanie o nich mija się z celem.

Swoją drogą te reflinki jakoś specjalnie nie szkodzą nikomu i nikt nikogo nie zmusza do grania w daną grę, a to że ludzie pod wpływem "autorytetu" danej osoby rejestrują się to już inny temat.


RE: Reflinki - Sou - 02-05-2013 18:13

Dla użytkownika nie ma ŻADNEGO znaczenia czy kliknie w zwykły czy w ref link. Trzeba mieć prawdziwy ból dupy żeby komuś wypominać że dał reflinka i o tym nie poinformował o_O

Inna sprawa polecanie gier które są chu$# tylko po to żeby na tym zarobić. Tylko, że nie każde nagranie materiału z gry to jej polecenie. To że ktoś zagrał w ogame i dał reflinka nie znaczy, że wciska ludziom kit i chce na nich zarobić. Jeśli grę pokazał tak jak wygląda i nic nie naściemniał to nic złego nie robi przecież.

Aha i linki z bitów daje się nie tylko do reflinków ale ogólnie do śledzenia kliknięć;)


RE: Reflinki - Lemur - 05-05-2013 12:07

@Sou
Tu nie chodzi o to, że ktoś gra w grę x czy y, że daje reflinki.
Tu chodzi o okłamywanie widzów.
1. "Gra z pasji", "powracanie do starej gry" - bullshit.
2. Nie informowanie, że link to ref, a dodatkowo dawanie go w bit ly... a niektórzy nawet jeszcze dają w tiny url.
Nie mam bólu dupy, że ktoś sobie zarabia na widzach - ba, fajnie że ktoś zarabia na swoim hobby; normalne że ktoś zarabia na swojej pracy.
Ale niech to robi uczciwie, niech będzie szczery wobec widzów.
Czemu niektórzy nie mogli by powiedzieć "Gram w tą grę, bo za jedną rejestrację z reflinka dostaje n złotych" - ok, nie ma problemu - jego kanał, a jeśli będzie kręcił głównie badziewne gry przeglądarkowe, to po prostu straci widzów.