Zagrajmy w...
Fraps nie wykrywa gry - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Fraps nie wykrywa gry (/showthread.php?tid=3293)



Fraps nie wykrywa gry - McSayerPL - 03-05-2013 10:48

Nurtuje mnie od jakiegoś czasu problem, mianowicie chciałem nagrać zagrajmy w z gry Blades of time (to ważne, przy innych grach fraps działa bez zarzutów), ale kiedy włączam frapsa i grę (kolejność nie jest ważna) to wprost fraps reaguje jakby tej gry nie było. Nie pokazuje się liczba FPS w jednym z rogów, kiedy wciskam F9 to w folderze z wideo z frapsa nic się nie znajduje. Jeśli ktoś miał podobny problem to proszę o pomoc, w google szukałem już i nie znalazłem odpowiedzi.


RE: Fraps nie wykrywa gry - Hell_Baron - 03-05-2013 11:41

Może warto by było zainteresować się jakimś innym programem do nagrywania (Bandicam i jakieś inne Mirilisy)? Chyba, że chcesz tak bardzo Frapsa używać.


RE: Fraps nie wykrywa gry - punio7 - 03-05-2013 11:42

Jak stara jest ta gra? Jeżeli nie korzysta z DirectX albo OpenGl to fraps raczej jej nie wykryje.


RE: Fraps nie wykrywa gry - Miwoli - 03-05-2013 13:52

Mi w Avatarze też nie wykrywał, ale zmieniłem Dx z 10 na 9 w ustawieniach gry i zaczął łapać.


RE: Fraps nie wykrywa gry - McSayerPL - 03-05-2013 16:15

Gra ma już rok, kilkanaście dni temu miała swoją rocznicę. Myślałem nad action mirllis, o bandicamie słyszałem wiele złych opinii.

Dobra, rozwiązane, pobrałem nowszą wersję Frapsa, na 3.5.9 działa. Wątek do zamknięcia.


RE: Fraps nie wykrywa gry - Tectologic - 04-05-2013 14:26

Skoro nie wykrywa to nic nie zdziałasz. Różne programy wykrywają różne gry. Po prostu musisz pomajstrować z innymi programami.
Mirillis
MSI Afterburner (Darmowy)
Dxtory
Jeżeli chodzi o to, co słyszałeś o Bandicamie to raczej prawda. Za cudny to on nie jest. Mi sprawił wiele problemów.

Spróbuj pościągać triale tych programów i sprawdź, czy któryś się nada.