Zagrajmy w...
Czy dam radę nadać live? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: Czy dam radę nadać live? (/showthread.php?tid=3306)



Czy dam radę nadać live? - kubekzlota - 11-05-2013 13:06

Witam od pewnego czasu oglądam sobie więcej liveow i myślę sobie że jak gram to czemu by sobie przy tym nie pogadać i nie dawać liveow. Jednak mimo, że kompa mam dobrego to nie stety mieszkam w dziurze gdzie jedynym dostawcą neta jest TP :( i mam tego neta upload ok. 0,5-0,6 mb/s. Większość osób pisze że do liveow potrzeba ok. 1 mb/s ale są osoby które mówią że nadają nawet przy 0,5 mb/s i, że mogą bo nadrabiają kompem. I teraz pytanie czy przy nadawaniu OBS'em przy łączu Upload ok. 0,5-0,6 mb/s procesorze intel core i7 3,8 GHz, RAM 16 GB, Dysk twardy SSD, główna i graficzna nie wiem ale też bardzo dobre dam radę nadać live z jakiejś gry???
Liczę na odpowiedź.
Pozdrawiam


RE: Czy dam dam radę nadać live? - Tectologic - 11-05-2013 13:29

Nie prościej jest sprawdzić samemu?.. Potestować kilka jakości, zobaczyć jak to wygląda i ewentualnie poprosić kolegi, żeby powiedział czy są jakieś problemy z lagami czy jakością.


RE: Czy dam dam radę nadać live? - kubekzlota - 11-05-2013 13:44

ale chcę wiedzieć czy w ogóle jest sens kogoś angażować i tracić czas jak to wszystko nie będzie działać ;)


RE: Czy dam dam radę nadać live? - kubn2 - 11-05-2013 14:41

Aha czyli wolałeś stracić czas na założenie konta i pisanie tematu?
Nie trzeba nikogo angażować stream idzie do archiwum więc widzisz jaka jakość itp. a jeżeli nie masz dropów to nie masz lagów chyba, że strona coś psuje to wtedy Ty nic z tym nie zrobisz.