Zagrajmy w...
Action! crashuje minecraft - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Action! crashuje minecraft (/showthread.php?tid=3322)

Pages: 1 2


Action! crashuje minecraft - Verti - 19-05-2013 14:12

Nawet gdy zmniejszę wszelkie opcje w minecrafcie gdy tylko odpalę Action! od razu crashuje mi sie minecraft. Ktoś wie jak na to poradzić ?


RE: Action! crashuje minecraft - punio7 - 19-05-2013 15:05

1. Użyć innego programu do nagrywania.
2. Nagrywać inną grę.


RE: Action! crashuje minecraft - Verti - 19-05-2013 15:13

no pewnie, na stronę jak np minecrft.pl będę nagrywał fifę ! POMOC W .... naprawdę bardzo przydatna Twoja pomoc ...


RE: Action! crashuje minecraft - Elwood - 19-05-2013 15:24

Tak, przydatna ta jego pomoc, gdyż:
Quote: 1. Użyć innego programu do nagrywania.

See? Tego to właściwie idzie się samemu domyślić.


RE: Action! crashuje minecraft - Tectologic - 19-05-2013 16:02

Nie możesz minimalizować gry. Kiedy próbujesz przywrócić okno, to właśnie wtedy jest crash.
J.w zmień program albo nie powiększaj/nie minimalizuj okna przy "włączonym" nagrywaniu.


RE: Action! crashuje minecraft - Infelicity - 19-05-2013 19:25

Weźcie się wszyscy, nic nie pomagacie, ale przydatni jesteście.


RE: Action! crashuje minecraft - ramzes - 19-05-2013 20:19

Widze że do kolegów się dowcip klei dzisiaj.
Cd. tematu, znam rozwiązanie na Twój problem.
Action gryzie się z javą, rozwiązanie jest proste, zamiast trybu, w którym przechwytujesz grę bezposrednio, zaznaczasz opcję #2 Obszar aktywnego pulpitu, w celu dopasowania nagrywanego miejsca, nacisnij ten "magnes" co spowoduje przyczepienie się tych zielonych kreseczek idealnie, żeby nagrywany był tylko obraz z gry, a nie np. niebieski pasek. Jak jeszcze czegos ci potrzeba to napisz, sprobuje pomoc.


RE: Action! crashuje minecraft - Verti - 19-05-2013 22:46

Znalazłem też na pewnym francuskim forum odpowiedź :D
Odpalamy Action!, otwieramy launcher minecrafta i zanim się zalogujemy dajemy na pełen ekran i dopiero się logujemy. Tak nam nie będzie crashowało i spokojnie nagramy nasz materiał. Ja jako, że chce nagrywać mc w 720p zmieniam przed tym jeszcze sobie rozdzielczość ekranu na 720p i tak nagrałem wszystko bez problemów :)


RE: Action! crashuje minecraft - Gaer56 - 23-05-2013 20:47

Na początek się spytam czy wyskakuje jakiś błąd z crushem czy poprostu się wyłącza?

Wyczyść pamięć w javie lub zmień jej taktowanie(Nie pamiętam, sprawdź "Jak przyspieszyć minecrafta" lub coś podobnego do tego hasła).Wynieś lub usuń zbędne zapisy z gry.Wyłącz zbęne aplikacje, jak np.Telewizja w sieci.Poprostu to co obciąża procek. Musisz mieć "trochę" miejsca na dysku.Ja mam 10GB i mogę nagrywać 6-8 minut max.Tak więc możliwe że dlatego też nie możesz nagrać.


RE: Action! crashuje minecraft - Kuna - 23-05-2013 20:51

Wiesz co niestety ale Action nie może nagrywać niektórych gier. Na przykład Jeff the Killer, gdy nagrywałem Actionem to w połowie wczytywania gry, ładowanie się zatrzymywało. Gdy odpaliłem Frapsa to od razu zaczęło śmigać. Action jest i tak o wiele lepszy ale jednak...

Moja rada spróbuj nagrywać innym pogramem tą gierke.