Zagrajmy w...
Problem z praw do ich komercyjnego wykorzystania. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Problem z praw do ich komercyjnego wykorzystania. (/showthread.php?tid=3349)



Problem z praw do ich komercyjnego wykorzystania. - RafsonGames - 02-06-2013 15:56

Witam. Zauważyłem że jeden z moich filmów nie chce zarabiać
A oto list przesłany przez YT:

Na tym etapie nie możemy zatwierdzić Twoich filmów, ponieważ nie mamy wystarczających informacji na temat Twoich praw do ich komercyjnego wykorzystania.

Możemy ponownie sprawdzić Twoje filmy, jeśli potwierdzisz, że masz prawa do komercyjnego wykorzystania wszystkich zawartych w nich materiałów. Dotyczy to całego materiału filmowego, zdjęć i obrazów, muzyki, nagrań z gier wideo i innych elementów audiowizualnych. Więcej informacji

YouTube zastrzega sobie prawo do podjęcia ostatecznej decyzji, czy film może być przeznaczony do generowania przychodu. Możliwość zarabiania na filmach możemy wyłączyć partnerom, którzy wielokrotnie zgłaszają filmy niespełniające warunków programu. Wszystkie filmy podlegają naszym Warunkom korzystania z usług i Wskazówkom dla społeczności, a jeśli nie spełniają wymienionych tam wymagań, mogą zostać usunięte z serwisu.

Podaj poniżej dodatkowe informacje:

"Daemonica Akt 1 Odcinek 3 - Świat kręci się wokół pieniędzy (HD 1080p)"

Pamiętaj, że czas potrzebny na sprawdzenie filmu zależy od wielu czynników, w tym od wyników oglądalności. Nie zawsze jesteśmy w stanie przetworzyć każde zgłoszenie, ale stale monitorujemy te czynniki i nadajemy zgłoszeniom odpowiednie priorytety.

Pozdrawiamy,

Zespół YouTube

Wszystkie piosenki stworzone przeze mnie są legalne muzyka z gry też, komentarz z gry 100% legalny więc nie wiem o co w ogóle chodzi.

Proszę o pomoc pozdrawiam