Zagrajmy w...
Nowy odtwarzacz - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Nowy odtwarzacz (/showthread.php?tid=3416)



Nowy odtwarzacz - Miwoli - 18-07-2013 13:51

Witam
Co sądzicie o nowym odtwarzaczu na YouTube? Mam na myśli ten grubszy z możliwością zmiany tempa odtwarzanego filmu. Ja osobiście go nie lubię. Stary był ładniejszy i nie uruchamiał się w trybie pełnoekranowym przeglądarki, tylko normalnie.


RE: Nowy odtwarzacz - gremlin - 18-07-2013 15:19

To jakaś opcja dla wybranych? Na Operze mam stary odtwarzacz, sprawdziłem też na Chromie i Firefoksie. Zamieść zrzuty ekranu jeśli możesz.


RE: Nowy odtwarzacz - KRUKer - 18-07-2013 16:05

Chodzi ci o odtwarzacz HTML5? Jeżeli porównywać go do Flash Playera, to...
obu brakuje trochę do doskonałości.

(18-07-2013 15:19 )gremlin Wrote:  To jakaś opcja dla wybranych? Na Operze mam stary odtwarzacz, sprawdziłem też na Chromie i Firefoksie. Zamieść zrzuty ekranu jeśli możesz.

Na Youtube zjeżdzamy na sam dół i klikamy "Spróbuj czegoś nowego", następnie przy Film wideo HTML5 klikamy "Wypróbuj", na następnej stronie klikamy "Zacznij korzystać z wersji próbnej HTML5.


RE: Nowy odtwarzacz - Miwoli - 18-07-2013 16:13

Mam na myśli coś takiego:
[spoiler='Screen'][Image: zl88zr.jpg][/spoiler]

Cały odtwarzacz jest większy i nawet jak nie ruszam myszą, to od czasu do czasu kursor się pojawia.


RE: Nowy odtwarzacz - appareil - 18-07-2013 22:35

Quote:Chodzi ci o odtwarzacz HTML5?
Nie. Ten HTML-owy nie jest aż tak zły jak:

Quote:Co sądzicie o nowym odtwarzaczu na YouTube? Mam na myśli ten grubszy z możliwością zmiany tempa odtwarzanego filmu. Ja osobiście go nie lubię. Stary był ładniejszy i nie uruchamiał się w trybie pełnoekranowym przeglądarki, tylko normalnie.
Gówno, gówno i jeszcze raz gówno. Nie dość, że odpala się na chybił-trafił (odświeżenie strony często sprawia, że film odtwarza nam się już na tym obecnym odtwarzaczu), to jeszcze uwielbia to robić w środku playlisty. Nie zdarzyło mi się jeszcze, bym nie miał z nim problemów - a to ikona ładowania filmu nie znika podczas odtwarzania, a to film przeskakuje, a to się ścina film, a to sam odtwarzacz, a to pełny ekran nie odpala się w pełnym ekranie. Nie wiem, co oni zmienili w kodzie, ale to jest koszmarnie niestabilne i pełne błędów.