Zagrajmy w...
TheLMkk - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: TheLMkk (/showthread.php?tid=346)



TheLMkk - TheLMkk - 16-06-2011 13:26

Witajcie!
Jestem początkującym zagrajmerem, robię serie z różnych gier (Tych które mi się podobają lub dostałem/kupiłem i gram na ślepo ;)).

Aktualne:
- Call of Duty Modern Warfare

Zakończone projekty:
- Portal 2 - 19 części
- Worms Reloaded - 16 części
- F.3.A.R. - 21 części
- Alien Swarm - 7 części
- Plants versus Zombie - 28 części

Planowane projekty:
- Lost Planet [1 & 2]
- Spore
- Bulletstorm
- Crysis [1 & Warhead & 2]
- Mirror's Edge
- Kane & Lynch 2: Dog Days

Link do kanału: http://www.youtube.com/user/TheLMkk

Cóż, to chyba na tyle...
Pozdrawiam!


RE: TheLMkk - Przemol360 - 19-06-2011 11:46

Ogólnie podoba mi się twój kanał. Jeśli chodzi o filmy też nie jest źle. Dobrze komentujesz i prowadzisz przez gre. Tylko w tym pierwszym filmiku z Mafii 2 słabo Cię słychać, ale to npaewno poprawisz :).


RE: TheLMkk - TheLMkk - 19-06-2011 18:50

Cóż, dzięki. ;)
Co do Mafii II, nagrywałem ją jeszcze na Windows XP, teraz mam 7 i już nagrywam oddzielnie każdą ścieżkę audio.


RE: TheLMkk - TheLMkk - 01-09-2011 21:54

1szy post został zaktualizowany. Skończyłem 3 projekty przez ten czas i jak narazie zbieram się do nagrywania czwartej części CoD'a.


RE: TheLMkk - ADominacja - 03-09-2011 12:52

Popraw playlisty (filmy są w złej kolejności), brak zakładki "Przesłane filmy" (są tylko playlisty, a to źle). Nie baw się w VVitchavena (nie zmieniaj głosu, nie przeklinaj bez celu).
Reszta- OK


RE: TheLMkk - TheLMkk - 03-09-2011 13:06

Dzięki za porady - co do tego akurat to zmienianie głosu jakoś polubiłem. Co do przeklinania akurat się posłucham. Teraz mam przerwę między let's playami więc je ogarnę.


RE: TheLMkk - Przemcio - 04-09-2011 10:30

Przeczytałem Twój biuletyn o treści:

Quote:TheLMkk Zajebali mi kurwa konto kurwa w kurwa lolu kurwa. Ja kurwa pierdole kurwa.

I odechciało mi się oglądać Twoje filmy, ale spróbujmy...

Pooglądałem jeden part F.E.3.R'a. Pierwsze zastrzeżenie to mikrofon, chyba kupiłeś go za 3 zł na bazarze u ruskich. Niedość, że robi jakieś dziwne odgłosy w tle, to przy głośniejszej mowie bolą mnie od tego uszy : D Niekiedy coś źle głos z gry nagrywa, takie pierdzenie, na dodatek gra jest zdecydowanie za cicho. Co do Twojego komentarza... Twoje słowa ograniczają się do "O Jezu", "O fuck", "O stary", niekiedy powiesz coś innego : D Jak zrobisz jakiś fail na początku nagrywania typu - nie umiesz uruchomić gry, zacinasz się przy komentarzu i na dodatek wczytujesz grę w złym momencie (4 part, C-C-C-Combo!), to nagraj to jeszcze raz, w końcu to dopiero początek filmu. A tak na marginesie... jak można się bać F.3.A.R'a... ? Ogółem nie podoba mi się.


RE: TheLMkk - Wan1Mas - 04-09-2011 17:14

Kandydat kolejny mój do plebiscytu roku ogara.

Srsly, Dude, mów głośniej, nie mów sztandarowego OH YEAH FUCK ETC, wypracuj własną "styluffe" albo idź w strone Bungo, to przynajmniej jest znośne.