Zagrajmy w...
HumbleBundle - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: GRY (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Forum: Gry (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Thread: HumbleBundle (/showthread.php?tid=3465)

Pages: 1 2 3


HumbleBundle - john - 19-08-2013 09:12

Kto kupuje i czeka na kolejne akcje? BF3 za grosze razem z innymi grami, kupiłem po 4,31$, teraz już podrożało.
Ostatnio szaleją i jestem fanem od bundlów z Dead Island i Saints Row 3.
Kupiłem sobie nawet ten weekly od PewDiePie, tak żeby mieć Amnesie w kolekcji. Też się bawicie w powiększanie biblioteczki? Nie obserwowałem wcześniej tych promocji i teraz żałuję, dopiero teraz się rozkręcają czy wcześniej też były dobre gry wypuszczane?

https://www.humblebundle.com/


RE: HumbleBundle - Davidb9310 - 19-08-2013 09:41

Ja już od jakiegoś czasu kupuje te bundle moim zdaniem to bardzo dobra sprawa pod 2 względami po 1:pieniądze idą na szczytny cel,po 2:mamy gry za nie całe 20 zł.
Tak były już wcześniej takie bundle nie wiem kiedy zaczęli ale wiem że już trochę czasu są.


RE: HumbleBundle - punio7 - 19-08-2013 09:59

Wcześniej to zazwyczaj były same indyki + jakiś Block Buster za powyżej średniej. O ile ktoś nie był wybitnym fanem indyków to średnio się to opłacało.


RE: HumbleBundle - appareil - 19-08-2013 10:58

Quote:dopiero teraz się rozkręcają czy wcześniej też były dobre gry wypuszczane?
Różnie. Ten bundle by PewDieSraj to generalna kicha, bo 4 z tych gier były wcześniej w innych bundlach (m.in. Amnezja, która nie była wtedy grą "powyżej średniej ceny").

Ale tak, zdarzają się takie bundle AAA, choć rzadko - przed Dead Island był jeszcze bundle THQ, na krótko przed ich bankructwem.

Polecam spoglądać raz za czasu na IndieGalę - z reguły sprzedają indyki trzeciego sortu, ale zdarza im się nie z gruchy ni z pietruchy mieć w zestawie jakąś w miarę wartościową produkcję. Przykładowo, dorzucili kiedyś ME2 i to chyba nie "powyżej średniej".

EDIT: Ach, byłbym zapomniał. Propos jeszcze humblebundle, był jeszcze jeden taki triple ejowy - z grami Telltale, czyli mnóstwem przygodówek i Walking Dead za above average.


RE: HumbleBundle - appareil - 12-09-2013 00:04

Jest nowy Humble Indie Bundle, gdyby ktoś nie wiedział.

Trine 2, Brutal Legend, Mark of the Ninja.

FEZ i FTL powyżej średniej.


RE: HumbleBundle - Selevan - 12-09-2013 00:36

Tylko FTL mi się spodobał z tej listy, którego już mam. Meh.


Edit: A nie, czekajkta. Co to jest FEZ ?


RE: HumbleBundle - appareil - 12-09-2013 08:58

Quote:Co to jest FEZ ?
Ta niby dwuwymiarowa platformówka z elementami logicznymi, gdzie możesz obracać perspektywę o 90 stopni. Tu masz gameplay


RE: HumbleBundle - Selevan - 12-09-2013 19:45

Łyknąłem jednak tego indie bundle, ale z mark of the ninja. Zobaczymy.

A tak btw:

https://www.humblebundle.com/weekly

Polecam gorąco SS2.


RE: HumbleBundle - appareil - 15-09-2013 00:18

Grałem ostatnio z Lavosem, przereklamowane gówno.


RE: HumbleBundle - Selevan - 15-09-2013 12:28

Miażdząca krytyka, nie ma co.