Zagrajmy w...
Problem ze stramowaniem na GC za pomocą OBS - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Problem ze stramowaniem na GC za pomocą OBS (/showthread.php?tid=3486)



Problem ze stramowaniem na GC za pomocą OBS - kubekzlota - 02-09-2013 11:47

Witam chciałem dziś zrobić live na GC z różnych gierek lecz miałem duży problem. Na początku było ładnie grałem sobie w Duel of Champions lecz po kilku minutach wszedłem na mój stream by zobaczyć czy wszystko działa, a tu pisze mi że nie może się połączyć ze streamem i jestem offline a na podglądzie OBS'a wszystko ładnie działało. Klucz i serwer sprawdzałem kilka krotnie.
Ma ktoś jakiś pomysł? Liczę na pomoc
Pozdrawiam


RE: Problem ze stramowaniem na GC za pomocą OBS - Davidb9310 - 03-09-2013 02:04

najlepiej powiedz jakiemuś koledze żeby oglądał stream podczas streamowania ,ponieważ ten "problem" może wynikać z tego że na GC nie ma archiwów i nie możesz oglądać streama który zakończyłeś.


RE: Problem ze stramowaniem na GC za pomocą OBS - kubekzlota - 04-09-2013 06:35

Ale ja właśnie nie chciałem oglądać streamu który się zakończył tylko to co nadawałem nadal. I było tak że streamuje włączam mój stream działa wyłączam by nie było echa i za kilka minut znów wchodzę a tu albo czarny ekran albo nie można się połączyć z streamem i odnawianie co 10 sek, a na OBS wszystko ładnie śmiga


RE: Problem ze stramowaniem na GC za pomocą OBS - fszeker - 05-09-2013 03:50

Tak głupi zapytam czy OBS wskazuje że jest podłączony do serwera GameCreds i streamuje?


RE: Problem ze stramowaniem na GC za pomocą OBS - kubekzlota - 06-09-2013 17:06

Pokazuje że jest stream jest podgląd ilość zdropionych klatek prędkość neta ale nie wiem czy pisze że jest połączenie


RE: Problem ze stramowaniem na GC za pomocą OBS - Sou - 10-09-2013 08:39

GC tak ma ostatnio że po restarcie potrafi się nie włączyć 90% widzów (10% dalej może oglądać...). Co do ciepie to dopuki OBS wysyła KB to stream powinien lecieć... powinien bo to GC;d


RE: Problem ze stramowaniem na GC za pomocą OBS - fszeker - 11-09-2013 02:42

XSplit + Twitch? ^_^ Stabilniej :D