Zagrajmy w...
[Szukam] Człowiek od intr/[Pomoc] z czego warto nagrywać? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: [Szukam] Człowiek od intr/[Pomoc] z czego warto nagrywać? (/showthread.php?tid=3536)



[Szukam] Człowiek od intr/[Pomoc] z czego warto nagrywać? - Sopel332 - 22-10-2013 12:09

Witajcie. Jako iż nie wiedziałem, gdzie to dać, daję to tutaj. Chciałbym spytać o dwie sprawy.

1.Czy jest na forum ktoś kto zajmuje się intrami do zagrajmy w/vlogów? Oraz do intr do moich filmów typu komedie/kabarety.

2. Z czego warto teraz nagrywać?

3. Chciałbym też zamówić zrobienie prezentacji dla mojego kanału. Vlogi oraz zagrajmy w no i kabarety. Taa. Działalność jest zainspirowana twórczością ROJOV13


RE: [Szukam] Człowiek od intr/[Pomoc] z czego warto nagrywać? - punio7 - 22-10-2013 12:29

(22-10-2013 12:09 )Sopel332 Wrote:  1.Czy jest na forum ktoś kto zajmuje się intrami do zagrajmy w/vlogów? Oraz do intr do moich filmów typu komedie/kabarety.
Taa, mamy takiego miłego pana, nazywa się Lavos, podsyłasz mu na PW link do kanału a on ładnie szybko sprawnie robi fajne intra. Nawet materiałów mu nie musisz podsyłać, sam ściągnie z YT i dobierze odpowiednią muzykę.

(22-10-2013 12:09 )Sopel332 Wrote:  2. Z czego warto teraz nagrywać?
Głównie Minecraft, beta nowego BF, Hearthstone i koniecznie LoL

(22-10-2013 12:09 )Sopel332 Wrote:  3. Chciałbym też zamówić zrobienie prezentacji dla mojego kanału. Vlogi oraz zagrajmy w no i kabarety.
Tak jak wspomniałem, do Lavosa.

(22-10-2013 12:09 )Sopel332 Wrote:  Taa. Działalność jest zainspirowana twórczością ROJOV13
No raczej można się tego domyślić.


RE: [Szukam] Człowiek od intr/[Pomoc] z czego warto nagrywać? - milq123 - 22-10-2013 14:56

Sopel332 Wrote:2. Z czego warto teraz nagrywać?
I to jest właśnie problem youtube. Chce nagrywac ale nie wiem co i jak i gdzie. Niech wszystko za mnie zrobią wymyślą, a ja będę tylko zgarniać hajs i fejm.


RE: [Szukam] Człowiek od intr/[Pomoc] z czego warto nagrywać? - appareil - 22-10-2013 15:35

Quote:Czy jest na forum ktoś kto zajmuje się intrami do zagrajmy w/vlogów? Oraz do intr do moich filmów typu komedie/kabarety.
Chcesz intro do zagramy czy vlogów? Jeśli do vlogów czy czegoś tam jeszcze, co nie jest zagrajmy - nie zajmujemy się tym, to forum o zagrajmy. Jeśli potrzebujesz do zagrajmy - nie wstawia się intra do takich filmików, to zła praktyka. EoT.

Quote:Z czego warto teraz nagrywać?
Z gier, które lubisz i które dobrze znasz. Czemu w ogóle pytasz, skoro na kanale masz podane planowane serie?

Quote:Chciałbym też zamówić zrobienie prezentacji dla mojego kanału. Vlogi oraz zagrajmy w no i kabarety.
Prezentacji, czyli? Z tym to raczej do jakiegoś freelancera, a nie na forum o nagrywaniu.

Quote:Taa. Działalność jest zainspirowana twórczością ROJOV13
Wybornie.

Quote:Jako iż nie wiedziałem, gdzie to dać, daję to tutaj
Nawet w tytule dałeś "Pomoc". Nietrudno się domyślić, że dział o tej same nazwie będzie najwłaściwszy. Przenoszę i nagradzam procentami.